Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 26 10
Call-Girls 106767
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση λοιπόν με την ΜΙΑ μετά από εύκολη συνεννόηση με το γραφείο πριν από 1 εβδομάδα.
Ήρθε λοιπόν με καθυστέρηση 30 λεπτών αλλά μικρή σημασία έχει γιατί το αποτέλεσμα άξιζε.
Ήρθε λοιπόν πολύ ωραία ντυμένη με δερμάτινη φούστα και διχτυωτες κάλτσες και ένα αντίστοιχο δερμάτινο τοπακι αν θυμάμαι καλά. Είχα καρφωθεί γενικά στην κωλαρα της γιατί φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο τοπακι στρινγκ που άνοιγε εύκολα από κάτω για διευκόλυνση.
Έβαλα λοιπόν χρονόμετρο και σε αυτήν την συνάντηση γιατί γενικά στο παρελθόν άλλες κοπέλες έχουν περάσει και 10 λεπτά στο ντουζ απλά για να φάνε χρόνο. Αυτή λοιπόν έκατσε ούτε 3 λεπτά και ήταν πίσω με το εσώρουχο και έτοιμη για αγώνα. Φιλιά αρκετα χωρίς γλώσσα όμως που εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει. Πιπα έσπασα τον κανόνα και την άφησα να αγκαλιασει την ψωλι μου με αυτά τα υπέροχα ελαφρώς φουσκωμένα χίλια της που ταιριάζουν αρμονικά με το πρόσωπο της . Γενικά το πρόσωπο της είναι ότι βλέπεται στις φώτο και το σώμα της το ίδιο. Ίσως να είναι 2 3 χρόνια μεγαλύτερη , μπορεί και όχι, αλλά είναι σε πολύ καλή κατάσταση το σώμα της που δεν έχει καμία σημασία.
Και τώρα το καλύτερο. Αυτό μου μουνι πρέπει να το δουν όλοι μια φορά στην ζωή τους. Ροζ ωραίο και σφιχτό χωρίς ίχνος τρίχας. Δεν βάζει καθόλου τζελ και γενικά η συμμετοχή της στο σεξ ήταν πολύ καλή μαζί μου . Αν έχω διαβάσει ότι σε κάποιους ότι ήταν κομοδίνο μαζί μου δεν ήταν έτσι. Ίσως να ήταν κουρασμένη εκείνη την ημέρα ώρα. Γενικά για τα λεφτά που ζητάει και το γενικό πακέτο που παίρνεις είναι απλά ότι ποιο VFM υπάρχει. Μέχρι την επόμενη καλύτερη εννοείται.
Πολύ καλή επιλογή που αξίζει. Και με καλή επικοινωνία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
WhiteBoy1990
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
729
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sapiokoilias, bigmountain και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2023
Το φιλί χωρίς γλώσσα είναι κάτι που το επιλέγεις εσύ, ή δεν το κάνει η κοπέλα; Γιατί το είδα και στην προηγούμενη κριτική σου...
review reaction 1 hornyasfuck
03 Δεκεμβρίου, 2023
Για μένα η mia και η dida είναι ότι καλύτερο έχουν περάσει από το γραφείο αν μέναν μόνιμα θα εκλεινα τη καθεμιά από ένα ραντεβού τη βδομάδα και δε ήθελα τπτ άλλο
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
04 Δεκεμβρίου, 2023
Ποσο χρονων ειναι η κοπελα?
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
04 Δεκεμβρίου, 2023
Καλά τόσο όμορφη η Mia? Σε μένα μου φαίνεται μέτριο το πρόσωπο.
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, Km7699 και 1 ακόμα μέλος
04 Δεκεμβρίου, 2023
Γενικά το φιλί με γλώσσα δεν το επιδιώκω εγώ αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν το κάνει και η κοπέλα.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
04 Δεκεμβρίου, 2023
@bigmountain όχι δε είναι τόσο όμορφο το πρόσωπο είναι όντως μέτριο όπως λες . Το θέμα είναι η συμμετοχή της όταν λυθεί μαζί σου . Και με μένα όταν ήταν στο προηγούμενο γραφείο δε είχε λυθεί ήταν ένα απλά αδιάφορο ραντεβού που απλά δε είχα κλάψει τα λεφτά μου όμως ούτε που τη θυμόμουν ούτε που τη ξαναεκλεισα . Τώρα που γύρισε όμως κατάφερα να τη ξεκλειδώσω και σε κάθε ραντεβού γίνεται ακόμα καλύτερη πλησιάζει τη dida για μένα σε συμμετοχή όχι σε πρόσωπο η σώμα το τονίζω . Απλά δε το κάνει σε όλους
review reaction 1 hornyasfuck
04 Δεκεμβρίου, 2023
Η ηλικία της κοπέλας έχει μικρή σημασία όπως ανέφερα και στην κριτική. Διότι μπορεί να μην είναι ακριβώς οσα λεει και να είναι πάνω 2 3 4 χρόνια, όμως το σώμα της και το πρόσωπο της είναι σε άριστη κατάσταση και για τα λεφτά που ζητάει σε σχέση με κάποιες άλλες είναι σουπερ VFM.
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7