Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ηθελα μια μικρη και απειρη για το ραντεβου μου αυτην την φορα. Πηρα την συμβουλη της τηλεφωνητριας και εκλεισα την Αριελ στο χωρο της για μια ωρα. Το βασικο προγραμμα στα 150, μια πολυ λογικη τιμη για την εμφανιση της αλλα οπως διαπιστωσα αργοτερα και για τις υπηρεσιες της. Δειχνει μικρη αλλα δεν ρωτησα για ηλικια, προτιμησα να της δωσω μια σχετικη ελευθερια γιατι την ειδα λιγο στρεσαρισμενη στα πρωτα λεπτα. Τα αγγλικα γνωστο πλεον οτι δεν τα κατεχει αλλα εχει πολυ ορεξη να γαμηθει και βρισκει τον τροπο να επικοινωνισει για οτι της χρειαζεται.
Εμενα η εμφανιση της με αφησε πληρως ικανοποιημενο, δεν ειναι βεβαια μοντελο αλλα δεν ειχα ορεξη για κατι τετοιο. Ενα σχεδον καθημερινο κοριτσι με την φρεσκαδα του αλλα και με ωραια βυζια ηταν αρκετα για να μου αρχισουν οι καυλες πριν ακομα μπουμε στο ερωτικο κομματι. Δινει πολυ ωραια φιλια και νιωθεις οτι εισαι με το μωρακι σου με την εναρξη τους. Δινεται σαν γκομενα, σαν να σε γουσταρει, ερωτικα, με διαθεση και δεν σταματαει για οτιδηποτε αλλο μεχρι να χυσεις.
Μου εκανε πολυ καλο στοματικο, αματουρικο και αυτο αλλα τον πηρε σχεδον ολον μεσα και ενιωθα οτι γουσταρε. Τον πρωτο γυρο τον εξαντλησαμε με ιεραποστολικο, νορμαλ, και με τα ποδια της ψηλα. Εκανε ωραιους μορφασμους οταν της τον εβαζα ολο μεσα και με την αισθηση της η πουτσα μου ηταν πολυ χαρουμενη.
Στον δευτερο γυρο ξεκινησα για πιο δυνατη φαση και προσαρμοστηκε ευκολα. Στησιμο στα τεσσερα, καλη τοποθετηση της μουνοτρυπας και σχεδον απο την αρχη ηχητικα αφου φροντισα να μπω λιγο πιο δυνατα απο το συνηθισμενο. Στην διαρκεια τα υγρα της κανανε ακομα καλυτερη την αισθηση αλλα ειχαμε και ενα δυσαρεστο οτι δεν δεχτηκε χαστουκια στον κωλο. Φυσικα μου το ειπε με ευγενεια πραγμα που την χαρακτηριζει γενικα.
Τελειωσα με ενα χυσιμο μεσα της αν και ειχα σκεψεις για να τα ριξω στα βυζια. Η θεα του κωλου με τραβηξε περισσοτερο και τελικα δεν ειναι οτι εχω καποιο παραπονο.
Εγω πιστευω οτι οσοι ψαχνουν κατι στην κατηγορια της πρεπει να την παρουν γιατι πανω απο ολα μετραει το οτι θελει να γαμιεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Bisha, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2023
κ δεν της φαινεται...
δειχνει πολυ αθωα Έρωτας
review reaction 1 review reaction 2 shiny, hornyasfuck, Aragorn135 και 2 άλλα μέλη
03 Δεκεμβρίου, 2023
Αυτά τα αθώα μας κάνουν ενόχους... Χεχε!
review reaction 1 review reaction 3 shiny, BMWR75, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
03 Δεκεμβρίου, 2023
εμείς είμαστε αθώοι ρε @TOMCRUISE ...όχι αυτές ...
review reaction 1 review reaction 3 shiny, BMWR75, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3