Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα και καλό μήνα ήμουν στο κέντρο της Αθήνας για δουλειές και πώς μου πέρασε από το μυαλό η παπαριά να κλείσω ραντεβού στο χώρο της με τη Ρόζα.
Η συνάντηση έγινε σε χώρο στο Μεταξουργείο που δεν το λες ξενοδοχείο δεν το λες και Airbnb ανοίγοντας την πόρτα βλέπω ένα κοντόχοντρο με μέτρια εσώρουχα κοριτσάκι με κοιλιά που το μόνο ωραίο επάνω της είναι τα βυζιά της και με μία φάτσα ρε φίλε ίδια Φιόνα η γκόμενα του Σρεκ.
Επειδή έχω το πνεύμα του κασκαντέρ δεν έκανα μεταβολή να φύγω αλλά πέρασα μέσα και σκεφτόμουν τρόπους για να μου σηκωθεί Τέλος πάντων για να μην αδικώ το κορίτσι ήταν τίμιο προσπαθούσε να με φιλήσει αλλά δεν μου ερχόταν με τίποτα η Πίπα Της όχι κάτι ιδιαίτερο για να κρατάω την πουτσα μου καυλωμένη τη γάμησα δυνατά και γρήγορα γκρίνιαξε λίγο αλλά μία χαρά τον έφαγε . Στο πρωκτικό είχαμε λίγο θέμα το πήγαμε ευγενικά στο πεντάλεπτο πονούσε υπερβολικά το σταματήσαμε και επειδή μου είχε σπάσει λιγάκι τα αρχιδια της τα άδειασα στη μάπα της πήγαν και μερικά Στα μάτια της και άρχισε να γκρινιάζει ξανά. Τις άφησα κάτι παραπάνω και εξαφανίστηκα συνολικά έκατσα κάνα 40λεπτο.
ΌΧΙ δεν θα την ξανσυναντούσα με τίποτα εμφανισιακά είναι μάλλον η πιο άσχημη βίζιτα που έχω πάει
( το 3 στην εμφάνιση μπαίνει μόνο για τα βυζιά της)
Ντρέπομαι για την μαλακια μου που δεν έκανα μεταβολή να φύγω την κριτική την έγραψα μπας και σώσω κανέναν άλλον κασκαντέρ αλλιώς ΟΥΤΕ στον εαυτό μου Δεν θα το έλεγα ότι ξεπεσα τόσο ΧΑΜΗΛΑ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
3.111
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, gpap@13 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν είναι γκόμενα μου !!!!! Ουτε την ξέρω!!!!
review reaction 3 hornyasfuck, old boy, das379 και 14 άλλα μέλη
01 Δεκεμβρίου, 2023
Κάνει μπαμ ότι έχει πέσει υπερβολικό photoshop
review reaction 1 hornyasfuck, Quarantaris, Johnny Red2
01 Δεκεμβρίου, 2023
Σε τιμά η ειλικρίνεια σου όμως όταν βλέπεις γυναίκα με ύψος 1,59μ να ζυγίζει 58 κιλά ( κατά δήλωση της....χμμμ)τότε πρέπει και να ψυλλιαζεσαι περίπτωση φολας.
review reaction 1 hornyasfuck, Quarantaris, james034 και 4 άλλα μέλη
01 Δεκεμβρίου, 2023
Εκλασα στο γέλιο με απάντηση srek7!!!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Quarantaris, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
01 Δεκεμβρίου, 2023
250 για μια ώρα, ακόμα και με πρωκτικό πολλά μου φαίνονται πάντως. Καλά ξηγηθηκες και την εχυσες στην μάπα.
review reaction 1 hornyasfuck, DAMDIM100, Quarantaris και 1 ακόμα μέλος
01 Δεκεμβρίου, 2023
Τα 250 € πως προκύπτει?
review reaction 1 hornyasfuck, Quarantaris, Johnny Red2
01 Δεκεμβρίου, 2023
Κερατούκλη @srek7 τόσο καιρό μας την έκρυβες ... Χεχε!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, Quarantaris και 5 άλλα μέλη
01 Δεκεμβρίου, 2023
Καλησπέρα και καλό μήνα srek7 δεν σε γνωρίζω προσωπικά αλλά νομίζω ότι είσαι πιο επιλεκτικός από εμένα .Οπότε σίγουρα δεν είναι γκόμενά σου άσε που ο τερατουλης ειναι Shrek
review reaction 1 hornyasfuck, Quarantaris, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
02 Δεκεμβρίου, 2023
Καλησπέρα και καλό μήνα σε όλους.
Ολα αυτά που αναφέρετε όπως και ότι κανένας απολύτως που όταν διαβάζω κριτικές τους αντλώ πληροφορίες δεν είχε γράψει κριτική και κάποια σχόλια στο νήμα του πρακτορείου προϊδεάζαν για το τι θα συναντούσα ήθελα να το παίξω...ΠΟΝΗΡΟΣ ΣΚΑΠΑΝΕΑΣ οποτε κατάπια αμασητη ΤΗ ΦΟΛΑ!
Όσο για το κόστος κανονικά 220 έπρεπε να της δώσω αλλά της έδωσα 250 για ...κολλύριο στα μάτια για να μην μου σπάσει περισσότερο τα αρχιδια με τα νεύρα της και όπου φύγει φυγει
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Pa Luki Luk, srek7 και 2 άλλα μέλη
02 Δεκεμβρίου, 2023
Γκομενάρα...
Μπραβο φίλε μας και ας την έκρυβες!
Δεν θα πούμε τίποτα στην Γαλλίδα!:Knuppel::Knuppel:
review reaction 3 hornyasfuck, old boy, bigmountain και 5 άλλα μέλη
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2