Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 2 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 11985
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Κατεφτασε με 50!! λεπτα καθυστερηση λογω κινησης κ το 1ο πραγμα ηταν να ζητησει χρηματα και να τσεκαρει για 5!!! ολοκληρα λεπτα αν τα χαρτονομισματα στο κομοδινο δεν ηταν πλαστα. Τι τα εξυνε με το νυχι σε ενα σημειο , τι τα εβαζε στο φως , τι τα επιανε ξανα κ ξανα να τσεκαρει την αφη , ελεγα δε μπορει , με τρολαρει κ θα πεταχτει κανας Φερεντινος να γινουμε σοου στο πανελληνιο . Ευτυχως απεδειχθην φερεγγυος κ προχωρησε το στορι



Αγγλικα ουτε το hello , μασουσε συνεχως τσιχλα χωρις να τη βγαλει λεπτο , με το κιν ανα χειρας ολη την ωρα , φιλια ουτε ιχνος εστριβε το κεφαλι , πιπα με καποτα , τζελ μετρημενο , δαχτυλα γιοκ και ενας γυρος οπου το μονο καλο δεν εκλεβε σε στασεις . Μ κανε αυστηρη παρατηρηση να πιανω πολυ μαλακα το στηθος , το σεβαστηκα , ουτε κατα διανοια κωλοσκαμπιλα κτλ εννοειται . Στην εναρξη του 2ου γυρου , μ ζηταει να βιαστω κ οτι εχω μονο 5 λεπτα γτ πρεπει να κανει μπανιο να φυγει ( ειχαν συμπληρωθει ακριβως 32 λεπτα μεχρι τοτε γτ κοιταγα ρολοι μολις ηρθε ) , δεν επαιζε να συνεχιστει αλλο η παρωδια οποτε το ληξα . Μες στη καλη χαρα , ετοιμαστηκε τσακ μπαμ κ απεχωρησε





Απο εμφανιση εχει πλαστικ πεταχτη κωλαρα κ 4αρια βυζαρες αλλα χλιαρα σφιχτο το υπολοιπο σκαρι , κωλος με ενθεματα πιο φορτωμενος σε λιπος απο φωτος , το βυζι 4αρι καλη δουλεια ευκαμπτο χωρις διακριτες τομες , μια καισαρικη τομη φαινεται χαμηλα στη κοιλια και προσωπο μετριο πιο σπασμενο με τσιμπημενα χειλη οπου δειχνει οτι ειναι παραπανω σε χρονια . Στο προσωπο ειναι παραπλανητικες οι φωτος , στο σωμα λιγοτερο , επισης ειναι σκουροχρωμη και οχι ασπρουλιαρα





Εν ολιγοις , ξεδιαντροπο κ αδυσωπητο κλεψιμο σε υπηρεσιες κ χρονο , ενημερωσα εννοειται το γραφειο κ μου διεμηνυσαν οτι δεν ειχαν feedback μεχρι τοτε , για τους ενδιαφερομενους θα μεινει μεχρι Φλεβαρη μ πε με ενα ταξιδι στο ενδιαμεσο αν καταλαβα καλα .


Αυτα , α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
maradona7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
150
Likes:
11.979
Πόντοι:
30.733
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Elganador, TOMCRUISE, parasskeuas777 και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2023
Ρε ρίξτε μαύρο στις λατινες, είπαμε είμαστε μαζοχες αλλά αυτό είναι κλεψιά, κρίμα θα είχες πάει με 4 πουτανες σε στουντελο με αυτά τα λεφτά.
review reaction 1 Bartender 74, LION-974, BisexualWannabe και 6 άλλα μέλη
29 Νοεμβρίου, 2023
Πάντα φιλικά!

Τι κόλλημα έχετε/έχεις με τις Βραζιλιάνες εντελώς πεταμένα λεφτά.
Χώρια ότι αυτές που έρχονται είναι απο φαβέλες.
review reaction 1 Bartender 74, BisexualWannabe, parasskeuas777 και 8 άλλα μέλη
29 Νοεμβρίου, 2023
Δεν έχω καταλάβει γιατί το παλεύετε ακόμα με τις κάθε λογής λατίνες ... Χμμμ;
review reaction 1 Bartender 74, T-DRIVER1, maradona7 και 4 άλλα μέλη
29 Νοεμβρίου, 2023
αφού είναι τόσο καλή στο χαρχάλεμα χαρτονομισμάτων, έπρεπε να τις δώσεις ότι έχεις και δεν έχεις να το τσεκάρει,
ώστε το ραντεβού να μην πάει χαμένο...τώρα τι κατάλαβες δλδ ?? ..χα χα..
άλλη μία βραζιλιάνα από τα Lidl σαν ένα βραζιλιάνο που είχαμε πάρει από την Πόρτο στα 80ς και μας είχε ζαλίσει τα αρχίδια το Φως,
Εντβάλντο ο παιχταράς... πρώτο ματς φώναξε ο κόσμος το σύνθημα " σας σκίζει τον πάτο / η πούτσα του Εντβάλντο "
και αυτό ήταν...δεν ξανάπαιξε ποτέ...μεγα΄λο σαπάκι.....μπορεί να ήταν κ φιλικό , δεν θυμάμαι καλά....
βεκτός από τις βραζιλιάνες από τα Lidl, έχει και βραζιλιάνους ποδοσφαιριστές....σπάνιο, αλλά γίνεται !
review reaction 3 Bartender 74, th0dor1s, old boy και 7 άλλα μέλη
29 Νοεμβρίου, 2023
Κρίμα μύστη μου, γιατί στις φωτογραφίες φαίνεται σκέτη καύλα.
Βέβαια το όνομα παραπέμπει σε παραπλανητικό μαρκετινγκ, αλλά που να φανταστείς ότι θα σου στέλνανε την ταμία της Favela Bank...
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, th0dor1s, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
29 Νοεμβρίου, 2023
θα μετονομαστεί σε Angel Φευγάτη
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, maradona7, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
29 Νοεμβρίου, 2023
Άν το κορίτσι δεν κάνει για δουλειά είτε είναι λατίνα,είτε Ρωσίδα,είτε από οποιαδήποτε απλά δεν κάνει...
ΥΓ: Είναι άδικο η κάτι άλλο...να μιλάμε έτσι για λατινες γιατί είναι κάποιες εξαιρετικές??!!
review reaction 1 BisexualWannabe, ggalatsi, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
29 Νοεμβρίου, 2023
Άμα το κορίτσι δεν κάνει είτε λατίνα είτε Ρωσίδα είτε Απού οπουδήποτε δεν κάνει!! Τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσε! Άσε που υπάρχουν βραζιλιανες που τα σπάνε οπότε το νόημα είναι να σε ικανοποιήσει και μόνο!! Και επειδή είμαι λάτρης και λατινων και Ρωσίδων μην ακούω μαλακίες!Έχω φάει άπειρες φορές και με Ρωσίδες και ουκρανεζες ?
review reaction 1 hornyasfuck
29 Νοεμβρίου, 2023
Zastava προέκυψε η Bugatti.
review reaction 3 parasskeuas777, Johnny Red2, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9