Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 4 10
Call-Girls 16054
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νικι το λοιπον, ή Νικα οπως παλαια ή ........ οπως συστηνεται στην υποδοχη το οποιο και μου αρεσει περισσοτερο. Ηθελα να την δω απο την προηγουμενη συνεργασια της αλλα επειδη ειμαι λατρης των incall (βλεπω,φευγω ή μενω Κουλ) το incall εκει δεν βολευε και εδραψα (horny δικο σου ,βαρα με ανελεητα) την ευκαιρια να την δω στην ξενοδοχειαρα.Ακριβα τα γουστα μου πλεον αλλα μου ειχε μπει Εμμμμ Με υποδεχθηκε πολυ ομορφα με ενα τυπου εσωρουχο "δεν φοραω τιποτα" και γοβες.1η εντυπωση Ευλόγησον ωπ η κοπελλα των φωτογραφιων χωρις το επαγγελματικο μακιγιαζ και με λιγα κιλακια παραπανω.Με λιγη γυμναστικουλα ,πολυ λιγη ,θα σκοτωνε και θα ηταν ακριβως οπως οι φωτογραφιες , τουμπανειρος δηλαδη.Αποψη μου πρεπει να το ρυθμισει γιατι ειναι μικρη ακομα, κρατιεται πολυ καλα αλλα αφου πλεον εμαθε και αγγλικα, γιατι οχι. Πρωτη κινηση της, να πιασει το πουλι μου και φιλι στο μαγουλο.Καταλαβαινετε οτι φιλια δεν δινει καθολου το λοιπον.Ειπαμε δεν με πειραζει πια και δεν τα ζηταω ιδιως οταν καταλαβαινω οτι παμε για δυνατα επαγγελματικα Κατσικογάμης.Μπανακι και εναρξη αγωνα.Δακτυλο επιτρεπεται στο μουνακι ανοικτου τυπου, φιλια και γλυψιματα σε ολο το φιδισιο κορμι μου ,πιπα μαεστρικη με πνιξιματα και σαλακι οπου δινει να κρατας κοτσιδα ,στηθος καλο (φυσικο με υποβοηθηση σιλικονης για να μην συνεχισει τυχον κατιουσα εξου και το εξτρα κοστος στο κασε πλεον) που στο ισπανικο το δουλευει σωστα και προφυλακτικο με το στομα οπως εθισται (horny ορμα) στις επαγγελματιες τις σωστες.1η στασηΚατσικογάμης με κοπανημα δυνατο και τελειωμα εντος. Δεν κουνηθηκε στιγμη.Αψογη μην πω ισως η καλυτερη σε αυτο.Εμεινε εκει ωρα να το απολαυσω.Με καθαρισε με μωρομαντηλα , με κερασε νερο και ρωτησε τι θα ηθελε να πουμε.Ρωτησα αν ξερει μασαζΓαμήσου.Μου ειπε οχι επαγγελματικο αλλα οτι θα ηθελε να δοκιμασει. Μουσικουλα και αλοιφες....Την βρηκα αψογη και εδω, ειλικρινα πολυ καλη....Ρωτα που να δωσει εμφαση κανει ομως και τριψιματακια με τα βυζια της για να μην ξεχνιομαστε τι ηρθαμε να κανουμε και να μην κοιμηθουμε και κανει και εξτρα μασαζακι στο κωλαρακι οπως και στο πουλακι.Με γυρισε μονη της και αρχισε καλυτερη πιπα.Εκει ειχαμε προσπαθεια για dt με σαλακι που με καβλωσε πολυ.Προφυλακτικο και reverse cow επαγγελματικο εις τον οριζοντιον αξονα με τις πατουσες της κατω απο τα ποδια μου.Πολυ καλη οπου την γυρισα να παταει με πατουσες στο κρεββατι και πιστολιασα ασχημα.Πρεπει να ζοριστηκε και γυρισαμε ιεραποστολικο.Εκει εριξα πολυ δυναμη με τα αρχιδια μου να χτυπανε πανω στο μουνακι (καβλα) αλλα εκει εβαζε χερι να κοψει.Το εβγαλα Έρχεται ροπαλιά καταλαβε οτι ερχεται η κορυφωση και ακολουθησε φουλ.Παλι ακρως επαγγελματικη προσεγγιση δεν κουνηθηκε καθολου με αφησε να το ευχαριστηθω χαιδευοντας τα παπαρακια μου..... ξανα μανα σκουπισμα και νερακι.Εμαθα και 2 λεξεις στα ρωσικα....Ειχαν μεινει 15 λεπτα ζητησα ξανα μασαζ στον αυχενα μονο....(ειμαι πλεονεκτης λεμεεε). Καμια αντιρρηση εκανε πολυ καλη δουλεια.Κατα τυχη ειδα οτι περασε η ωρα ,σηκωθηκα μονος μου μπανιαριστικα ,ντυθηκα, πληρωσα ,ευχαριστησα, εφυγα.Συμπερασμα θα ελεγα οτι το κοστος ειναι τιμιο για τις υπηρεσιες που παρεχει, φτανει να δουλεψει το θεμα με τα kisses, να κανει μπανιο και στο ενδιαμεσο για το τυπικο (ειναι πολυ καθαρη) και ισως οχι τζελ αν και εδω ισως φταιω εγω μιας και εβαλε την 2η φορα μονο ....εγω περασα πολυ καλα, ολα ηταν πολυ επαγγελματικα και σωστα και δεν τα εκλαψα καθολου τα λεφτα μου.Πολυ τιμιο ραντεβου, ηταν κατι οπως το ηθελα και εφυγα πληρης για να παω να φαω σουτζουκακια με ρυζι.....Καφές

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.678
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, THV, company of heroes tho και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2023
Λοιπόν... Ὁρμῶ! "Ἔδραξα", "εἴθισται" καί "ΠΟΛΛΗ ΄δύναμη"! Καί τόνους! Ἱκανοποιημένος φίλε Ἀνδρόνικε;
28 Νοεμβρίου, 2023
Δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο εσενα φιλε horny ??
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2