Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 24 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 107289
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αρετή όνομα και πράγμα.
Ήρθε καθυστηρημένη λόγω κίνησης και λογικό καθώς κλείσαμε τελευταία στιγμή και με είχαν ενημερώσει.
Φουριόζα μέσα επειδή άργησε.

Μπλούζα και φιτ τζινάκι να αναδεικνύει την κωλάρα της...όμορφα κάσουαλ φτιαγμένη για την ώρα που τη ζήτησα... νωρίς.
Σώμα καλό αλλά θέλει τζιμ γιατί άργησε και ειδικά ο κώλος να αφρατεύει, βυζί ότι βλέπεις και μαλλί μία κώτσο ... μία ελεύθερα.

Μιλήσαμε λίγο να γνωριστούμε κλπ, γδύθηκε και ως σύνολο μου άρεσε υπερβολικά.
Πρόβλημα είναι ότι δεν της αρέσουν τα φιλιά για το γνωστό λόγο... έδωσε ελάχιστα.
Πήγαμε κατευθείαν για βαρβάτες στιγμές αφού έφαγα το μουνάκι της μέχρι να λυπανθεί... την ξέσκισα σε 2-3 στάσεις ιεραποστολικό, από πάνω και στα 4 μέχρι το τέλος του τούνελ για αυτά τα 6 λεπτά και 9 εκ που έχω.
ΤΟΝ ΕΦΑΓΕ και γούσταρε... αλλά τελείωσε όπως είπε μερικές φορές και εκεί αρχήσαν τα θέματα λύπανσης, πόνου κλπ. Είχε ξεχάσει το λιπαντικό οπότε μου έδωσε άκυρο για κώλο αν και ήθελε.

Θα την κρατούσα περισσότερο αλλά δεν τελείωσα, δεν ικανοποιήθηκα δλδ να τελειώσω παρότι το σεξ ήταν έντονο... κανονικό γαμήσι.
Μετά ήρθαν οι δικαιολογίες όπως και του πριν... με ξενέρωσε αρκετά γιατί δεν ήθελε να με ικανοποιήσει μέχρι τέλος... έστω να τελειώσε με πίπα.
Τα μάζεψε αρκετά νωρίτερα και έφυγε...
Όχι ξανά για τα παραπάνω.
Κρίμα και θα ήταν στανταράκι για αρκετές φορές αφού μου άρεσε η όλη φάση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ydroxoos7, GLOCK19, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2023
Φιλε δεν εγινες κατανοητός.Ηθελες να τελιωσεις και η κοπέλα σαφησε και εφυγε ενω υπήρχε ακομα αρκετη ωρα;Ουτεν καν με πίπα;
Επειδη κουραστηκε-βαρεθηκε-δεν ειχε λιπανση;Μερσεντες με 300.000 χλμ ηταν;
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, GLOCK19, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
26 Νοεμβρίου, 2023
Τι γουσταρω και εγώ στις φωτογραφίες αλλά δυστυχώς αυτά που διαβάζω στις κριτικές με σταματάνε.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
26 Νοεμβρίου, 2023
άρα τα δίνει όλα γρήγορα και γαμιέται έντονα όπως σε εμένα, είναι για δυνατό σεξ όσο δεν στεγνώνει
καλή αίσθηση χωρίς το λιπαντικό αλλά αν στεγνώνει χάνεις τον δεύτερο γύρο
οκ τα ίδια βίωσα
υγ να βάζει λιπαντικό ή να μην βάζει ιδού η αποροία
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, Johnny Red2
27 Νοεμβρίου, 2023
[''την ξέσκισα σε 2-3 στάσεις ιεραποστολικό, από πάνω και στα 4 μέχρι το τέλος του τούνελ για αυτά τα 6 λεπτά και 9 εκ που έχω." Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2
27 Νοεμβρίου, 2023
Μετα απο 129 κριτικες, κι ακομα οι βαθμολογιες σου ειναι εντελως ακυρες.
Βαζεις σε ολα 7,8 κ στη σχεση αξιας/κοστους βαζεις 3.
Δε γινεται αυτο ρε φιλε.
ή θα μειωσεις τη βαθμολογια στη διαθεση στο σεξ και στην εμφανιση ή θα αυξησεις τη σχεση αξιας κοστους.
Δε γινεται να υπαρχει αυτο το χασμα, μπερδευεις κι αυτους που σε διαβαζουν κ δε ξερουν τί να κανουν.
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
27 Νοεμβρίου, 2023
rough μαλλον ο χαμηλος βαθμος στη σχεση αξιας κοστους ειναι για να διαμαρτυρηθει κ αυτος οπως θα επρεπε να κανουμε ολοι μας επι τη ευκαιρια για την ανηφορα που εχουνε παρει οι τιμες των κοριτσιων εδω κ ενα χρονο , η οποια μαλιστα δεν φαινεται να σταματαει κ δεν δικαιολογειται κιολας απο πουθενα,ολοι μας ζοριζομαστε απο παντου με την ακριβεια κ τα γραφεια το χαβα τουε συνεχεια ανεβαζουν τις τιμες λες κ θα πληρωσουνε αυξημενους φορους να πουμε....
review reaction 1 hornyasfuck
27 Νοεμβρίου, 2023
@TOMCRUISE

Ας το γραψει ξεχωριστα.
Και στο κατω κατω 170 ζηταει η πορνη, οχι 300.
Δε λεω οτι ειναι λιγα αλλα αν σκεφτεις οτι πλεον ο μεσος ορος ειναι 150-160, ειναι ελαχιστα παραπανω.
Να πω οτι ζητουσε 500 ευρω, τοτε να καταλαβω το 3.
Αλλα με 170 ευρω, καλη συμμετοχη 8, καλη εμφανιση 8, τοτε επρεπε στη σχεση αξιας-κοστους να βαλει τουλαχιστον 6...
Αλλιως ας ριξει τη συμμετοχη.
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
27 Νοεμβρίου, 2023
@roughfucker
εγώ τον έπιασα τι εννοεί, επειδή κι εγώ την είδα
καλό γαμήσι καλή συμμετοχή καλή εμφάνιση αλλά τον έκοψε στο καλύτερο
review reaction 1 hornyasfuck
29 Νοεμβρίου, 2023
@gnnakos ναι ακριβώς αυτό, έφυγε με αρκετή ώρα να απομένει και το να μην κάτσει έστω για πίπα να με τελειώσει λέει πολλά.

@roughfucker τα 20 λεπτά σεξ ήταν επικά για όση ώρα κράτησε, τον έφαγε μέχρι τέρμα για αυτό η διάθεση στο σεξ και συμμετοχή. VFM δεν είναι και εβαλα 3 γιατί πληρώνεις 170 για 60 λεπτα όχι 20-30.
Όσο ήταν εκεί και γαμιόμασταν άξιζε κάθε ευρώ. Το γραφείο το ενημέρωσα και ελπίζω να αλλάξει για τους επόμενους. Επίσης, για μερικούς είναι λίγα, για άλλους πολλά. Δεν έχει σχέση.

Πάρτε τζελ σίγουρα να μην έχει δικαιολογίες για μαλακίες... εγώ δεν ήθελα να ασχοληθώ γιατί ήταν αργά και είχαμε δουλειές... άλλωστε για αυτό υπάρχει το γραφείο να κανονίσει αυτό μαζί της και μαζί μου.
Γλυκόπικρη εμπειρία επειδή θα ήταν ΤΟΠ αλλά με το να μην ενδιαφερθεί για μένα και να μην είναι εντάξει απέναντι στις υπηρεσίες που προσφέρει την πήγε στο πάτο....
review reaction 1 hornyasfuck
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9