Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάθε συνειδητοποιημένος μπουρδελιάρης θα πρέπει να κάνει την υπέρβαση και να δοκιμάσει την συγκεκριμένη κορασίδα . Στην πρώτη εμφάνιση δεν πρόλαβα ούτε κάν , στην δεύτερη , έβαλα μέσον για να κλείσω Ματάκι έφαγα και μία τρελή ακύρωση μερικές ώρες πριν και απογοητεύτηκα αλλά τελικά με ήθελε η τύχη και μπόρεσα πάρω μεζέ Πλατύ χαμόγελο . Δίωρο ζήτησα , τελικά με βόλεψαν με 1 ώρα μετά από διαπραγματεύσεις . Αφού λοιπόν πέρασε από 40 κύματα η όλη φάση , κάποια στιγμή βραδινής ώρας άκουσα τον ήχο στο κουδούνι μου .
Ανοίγω και βλέπω μπροστά μου έναν άγγελο !
Δεν μπορεί σκέφτομαι , θα γαμήσεις ρε μπούστη αυτό το πλάσμα ?? :tooth: .
Μακριά ξανθά μαλλιά που περικλείουν ένα πανέμορφο γλυκό προσωπάκι χαμογελαστό με πράσινες ματάρες να σε κοιτάζουν απευθείας στα δικά σου μάτια , ευγενική , κοντοστάθηκε στην πόρτα περιμένοντας (?) Μήπως δεν μου άρεσε και την έδιωχνα ?? Χαχαχα!
Ντύσιμο sexy τόσο όσο , ομιλεί την αγγλική καλά , χαμόγελα και λίγη συζήτηση από τους δύο μας έσπασαν γρήγορα τον αρχικό πάγο και έφεραν μία ζεστή οικειότητα .
Χωρίς να φάει άλλο χρόνο ζήτησε να πάει στο μπάνιο , όσο περίμενα οι παλμοί μου είχαν φτάσει 100 Χεχε! .
Ήρθε στο πεντάλεπτο και χώθηκε στην αγκαλιά μου .
Σωματότυπος μοντέλου , γύρω στο 1,65 με ένα αψεγάδιαστο κορμί , βυζάκια σφιχτά δυαράκια με ανοιχτόχρωμη ρώγα που τσιτώνει μόλις την αγγίξεις με την γλώσσα . Δέρμα βελούδινο , με μία μυρωδιά φρεσκάδας και λεπτού αρώματος , άκρα αδύνατα αλλά όχι κοκκαλιάρικα με περιποιημένα νύχια , και ένα κολαράκι κόλαση , γέμιζε ακριβώς τις δύο παλάμες μου αφού ήταν το πρώτο που παλαμάριασα Αγγελούδι
Θα ξεκινήσει μόνη της φούλ επίθεση με βαθιά ερωτικά γλωσσόφιλα , δαγκώματα παντού , ρουφήγματα και ψάχνει με τα χεράκια της να πιάσει γρήγορα πούτσα . Τον πήρε στο στόμα ήδη έτοιμο με 100αρα στύση από το προηγηθέν χαμούρεμα με επιθετικό τσιμπούκι , βαθύ και βασανιστικό ρουφηγμα στις μπάλες . Δεν την άφησα πολύ γιατί οι καύλες χτυπούσαν κόκκινο , την σήκωσα στα χέρια μου ( ούτε 50 κιλά ) και την μετέφερα γρήγορα στο κρεβάτι .
Εκεί επιδόθηκαμε σε ένα αφηνιασμένο 69αρι , μουνάκι κλειστό μικρούλι που τρελαίνετε όταν της το γλύφεις και το δείχνει ενώ πέρασα σπάτουλα όλη την περιοχή και στις δύο τρυπούλες . Υγρασία ιδανική , βογκητά καυλιάρικα ενώ και το κορίτσι από πάνω έδινε πόνο με βαθύ τσιμπούκωμα και σάλια .
Περάσαμε σε ένα αγαπουλίστικο missionary με τα πόδια ψηλά και τις γλώσσες μας κολλημένες . Έριχνε ελαφριά δαγκώματα στο λαιμό μου και ένιωθα την καυτή της ανάσα . Ελαστικό μουνάκι που ανοίγει καλά και βεντουζάρει πάνω στο καυλί . Δείχνει να αντέχει την πλήρη διείσδυση παρόλο το μινιόν κορμάκι .
Χωρίς να έχω χορτάσει ακόμα το ζεστό μουνάκι που είχα από κάτω μου , έδωσα σήμα για αλλαγή στα τέσσερα για τον κυριότερο λόγο του ραντεβού ...

Κώλος .
Στα 4 η θέα είναι μαγευτική . Τα ξανθά μαλλάκια ελεύθερα , ανοιχτά χεράκια ποδαράκια και το κωλαράκι ψηλά να περιμένει .
Είχαμε αρκετή χρήση λιπαντικού ενώ μου ζήτησε ευγενικά να ξεκινήσουμε σιγά σιγά .
Κωλομάγουλα μικρά , τα άνοιξα με τους αντίχειρες και άρχισα να μπαίνω .
Έφαγε ζόρι , μπήκα μέχρι την μέση και έμεινα σχεδόν ακίνητος μέχρι να το συνηθίσει . Εάν είσαι λίγο μελάτος δεν μπαίνεις σε καμία περίπτωση σε αυτό το κωλοτρυπιδάκι .
Το πρόσωπο της πήρε μία άγρια ομορφιά καθώς δάγκωνε τα χείλη της ενώ άνοιγε και άλλο τα πόδια προσπαθώντας να διευκολύνει . Προχώρησα και άλλο μέσα αλλά με αργές κινήσεις , σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να την ξεπατώσω .
Η θέα να ανοίγει αυτή η τρυφερή ροζ τρυπούλα με την πούτσα , το χαϊδεμα στην πλάτη και στα μπουτάκια της , οι ήχοι που έβγαζε και με έφτιαχναν περισσότερο , με έφεραν στα όρια μου και αφέθηκα να χύνω για αρκετά δευτερόλεπτα μέσα στα έγκατα της καυτής τρύπας που με φιλοξενούσε ...
Έπεσε μπρούμυτα μάλλον εξουθενωμένη και ξάπλωσα δίπλα της χαϊδεύοντας την απαλά .
Γρήγορα το χαμόγελο επανήλθε , φρεσκαριστήκαμε , μιλήσαμε για λίγο ακόμα , έχει σοβαρές απόψεις για την ηλικία της , μου είπε κάποια πράγματα που την αφορούν και κάπου εκεί ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο .
Της ξεκαθάρισα ότι δεν θέλω πάλι πρωκτικό , το άκουσε με ανακούφιση και με το φιλί που μου έσκασε ήταν σαν να με ευχαριστούσε . Κινήθηκαμε σε gfe που ξέφευγε και σε πιο hard ρυθμούς , τσιμπούκι που εξελίχθηκε σε mouthfuck (σχεδόν) Πλατύ χαμόγελο στα όρθια για λίγο έφαγε δυνατές πουτσιές με τελείωμα σε cow με εμένα να έχω γραπώσει τα βυζάκια και να πασπατέυω τίς ρώγες και το αγγελάκι να χοροπηδά τρελά πάνω στο καυλί μου .
Έχυσα για πλάκα δύο φορές σε 50 λεπτά , κάναμε έρωτα και όχι απλό sex , έχει διαφορά για μένα .
Εμφάνιση μοντελέ , αδύνατο κορμί καμπυλάτο , με 15 πόντους ύψος ακόμα , άνετα έκανε βόλτες σε διεθνείς πασαρέλες .
Κοινωνική , ευγενική , με
τρομερή ενέργεια ,
πρωτοβουλίες στις αλλαγές στάσεων και το κυριότερο , στενό μουνάκι και κωλαράκι . Τι άλλο να ζητήσεις δηλαδή Ματάκι .

Ίσως τα ποιο τίμια 300€ που έχω κάψει στον αγοραίο .

Η πουτανοαγορά έχει κανόνες , είναι σκληρή αλλά είναι δίκαιη . Έχει μουνιά και με 10€ και με 20€ και με 80€ και με 300€ !
Οπότε θα πω
Και ξέρω ότι μερικοί θα με κράξουν .

Η paris είναι vfm .

Τα σέβη μου Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
23.741
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, mancunian1986, TOMCRUISE και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2023
Συγχαρητηρια για την κριτικη σου φιλε. Τυχερος που το εζησες το μικρο γιατι εχουν εκλειψει τετοιες περιπτωσεις. Με το καλο να ξαναρθει γιατι δεν προλαβαμε εγκαιρως.
review reaction 1 Quarantaris, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
22 Νοεμβρίου, 2023
@arxidakos εντάξει τώρα δεν είναι ο μόνος, και να θα έρθει πάλι.
review reaction 1 hornyasfuck, dimigoall, Johnny Red2
22 Νοεμβρίου, 2023
"έβαλα μέσον για να κλείσω"

μεσο για γαμησι δεν εχω ξανακουσει-δει. Εμμμμ
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, dimigoall, Johnny Red2
23 Νοεμβρίου, 2023
Έχει και ένα κλείσιμο ματιού ακριβώς δίπλα από την φράση τύπε παπαφίλιπα . Ματάκι
review reaction 1 hornyasfuck
23 Νοεμβρίου, 2023
Μου αρέσεις που τη στοχοποιήσες κ βρήκες ακόμα και με μέσο τρόπο να τη δεις . Έπαιξες τα ρέστα σου κ σου βγήκε σε καλο .
Οντως η κοπελίτσα είναι 1 κλάση ανώτερη σε όλα από τις πρωτοεμφανιζόμενες .
review reaction 1 Quarantaris, hornyasfuck, dimigoall
23 Νοεμβρίου, 2023
300 ευρω για 1 ωρα ; Σε μαδησε σαν μαργαρίτα τυπε .Στα πηρε ολα . Παντως μας καβλωσες
review reaction 1 Quarantaris, hornyasfuck
23 Νοεμβρίου, 2023
@dimigoall
"Στην πρώτη εμφάνιση δεν πρόλαβα ούτε κάν ,
στην δεύτερη , έβαλα μέσον για να κλείσω Ματάκι
έφαγα και μία τρελή ακύρωση μερικές ώρες πριν και απογοητεύτηκα
Δίωρο ζήτησα , τελικά με βόλεψαν με 1 ώρα μετά από διαπραγματεύσεις .
Αφού λοιπόν πέρασε από 40 κύματα η όλη φάση"

τοσος κοπος για ενα γαμησι (συμφωνα με αυτην την παραγραφο), ενω υπαρχουν παμπολες κοπελες και για ολα τα γουστα?
μου φαινεται του ματς απλα και αυτο εθιξα.
ασχετο... προσωπικα δεν εχω επιμεινει ποτε για μια γκομενα-ενα γαμησι, δε βρισκω και ιδιαιτερο λογο δηλαδη btw και γι'αυτο μου φανηκε καπως η τοση επιμονη-εμμονη.
review reaction 1 srek7, Quarantaris, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
23 Νοεμβρίου, 2023
@dimigoall μήν ακούς κανένα, γάμα οποία κανείς εσύ κέφι, δική σου είναι ή τσέπη εσύ κάνεις κουμάντο που θά τά δώσεις και σε ποια.
Ωραία κριτική πάντως. Καπέλο
review reaction 1 dimigoall, Quarantaris
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8