Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110923
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν κ στην σειρά των ραντεβού μου με τα μαγικά κορίτσια ήταν η Στέλλα, δεν την βρίσκω πλέον να γράψω κριτική οπότε την πηδηξα, κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά και πάμε στην Φρατζεσκα. Εκ Ρουμανίας λοιπόν που τους έχω ιδιαίτερη αδυναμία λόγω σχέσης μου με Ρουμάνα στα νιατα μου.. Αυτό που βλέπεις, αυτό έρχεται.. Ομορφουτσικο πρόσωπο, ωραίο κορμί, σίγουρα όχι 22 ετών που αναγράφεται, βυζι καλό, φουσκωτό αλλά με πολύ ωραία αίσθηση, κωλος πολύ δυνατός.. αναλ οχι, δεν το συνηθίζω.. γενικά ήταν μια οκ εμπειρία, οχι από αυτές που θα θυμάμαι σίγουρα. Το κορίτσι είναι ευγενικό, είναι καυλιαρα, λίγο μαζεμένη στην αρχή, μετά λύθηκε.. Highlight δεν υπάρχει, δεν θυμάμαι ούτε κάτι αρνητικό ούτε κάτι τρομερά εντυπωσιακό. Φιλιά με γλώσσα φουλ, όπως μου αρέσει, μουνακι πεντακάθαρο κ πεντανοστμο.. οκ κοριτσι γενικά, αντέχει κ σε πιο δυνατούς ρυθμούς.. 69, ιεραποστολικο, στα 4.. όλα κομπλέ.. Ίσως να την ξανασυναντουσα .. γενικώς ανν δεν μου κάνει τρομερο κλικ κάποια, δεν ξαναπαίρνω κορίτσι δεύτερη φορά.. μάλλον μαρεσουν οι πιο χαμογελάστες, εκει καταληγω.. ημερομηνία συνάντησης ακριβής! Πάντα στο Μπιλ! Γενικώς θα την πρότεινα παντως, θεωρω είμαι από τα δυνατά του γραφείου αν κ ακριβούτσικη..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nothorny
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.979
Πόντοι:
5.784
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, old boy, T-DRIVER1 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού