Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 477181
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεύτερο κοριτσι λοιπόν που πήρα από Μάγο, η Αριανα με τις διθυραμβικές κριτικές! Ημερομηνία ενδεικτική, τον ίδιο μήνα όμως .. Πρόσωπο τρομερό για τα γούστα μου, άκρως ερωτευσιμο κ γαμευσιμο.. σώμα τούμπανο, αν είχε λίγο μεγαλύτερο στήθος θα ήταν ΥΠΕΡμουναρος.. δυστυχώς εγώ σπάνια θέλω κωλο και όλο αυτό έκανε την συνάντηση μας λίγο περίεργη. Ως γνωστόν, το κορίτσι έχει πάθος με το αναλ, οπότε δεν πήγε κ τρομερά το ραντεβού.. καταρχήν, επειδη είμαι χαλαρός τύπος, δεν είμαι της φάσης μπήκες, πλυσου, σε βάζω κάτω κ σου αλλάζω τα πετρέλαια, όλο αυτό δεν λειτούργησε με την Αριανα.. παρήγγειλα τα ποτακια κ αυτή με έγδυνε, λεω θα με γαμησει αυτή κ θα βγάλω μεροκάματο σημερα.. μαρεσει η επικοινωνία οπότε μαζί της δεν... σχεδόν με το ζόρι με άφησε να την πάρω από μπροστά, ήθελε μόνο από πίσω, κάτι το οποίο λίγο με ξενερωσε. Αν δεν ήταν τόσο όμορφη, ισως κ να την εστελνα γιατι ήταν εκτός νερων μου κυριολεκτικά.. χυσιμο στο σώμα, πιπα πάτλρα πολύ καλή, σεξ κυρίως στα 4 την πήρα.. για gfe δεν συστήνεται σε καμία των περιπτώσεων.. αλλά, οφείλω να παραδεχτώ ότι πραγματικά είναι κορμαρα κ πολύ όμορφη. Αν κ λίγο φεύγα, είναι οκ τυπακι το κωλο-κοριτσο.. θα έδινα μια ευκαιρία, κυρίως στον εαυτό μου μήπως κ εγω δεν ημουν στα καλα μου εκεινή την μέρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nothorny
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.979
Πόντοι:
5.784
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, PhantomQ, Thanos1990 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού