Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ενα καλό ραντεβού εσπασε την μονοτονια των τελευταιων ημερών. Πήρα διαβασμένος το πρακτορειο και την ζητησα . Μετα απο διαπραγμάτευση με την ευγενεστατη κυρια στο τηλεφωνο για την ωρα του ραντεβου κλεινουμε για το απογευμα της Παρασκευής. παω στο ξενοδοχειο και μετα απο μιση ωρα χτυπαει η πορτα. Ανοιγω και βεπω ενα χαμογελαστο καθαρο προσωπο με πολυ ομορφα χαρακτηριστικα, Παω να την φιλίσω και αρχιζουμε τα βαθια γλωσοφυλλα. Μου αρεσε πολύ η τεχνική της . Μετα απο λιγο αποφασίζουμμε να βγαλουμε τα ρουχα μας. Μολις την εγδυσα βλεπω το υπεροχο στηθο της και αρχιζω το πιπιλισμα. Ο δρομος με εβγαλε αναμεσα στα ποδια της οπου την τρελανε το επιμονο γλυψιμο στο μουνακι της, την τελειωα με σπασμους. Μου λεει, η σειρα σου τωρα και αρχιζει μια οκ πιπα με περασμα της γλωσσας απο τα μεζεα. Ηθελα σεξ, βαζουμε το λαστιχο, βαζει τζελ και σρχιζειτο πανω κατω με μανια. Δευτερη φορα αν και προσπαθησε δεν το καταφερα. Περασα καλα. Το ισως το εβαλα γιατι σπανια περνω ξανα την ιδια κοπελα. Η φιλη μας ομως αξιζει καθε ευρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.866
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, linear και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού