Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 33 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 109727
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πολλα εχουν γραφτει και δεν ειναι ανακριβη. προσωπο ωραιο και πολυ κοντα στις φωτο με αρκετο παστωμα βεβαια. το σωμα παλια πρεπει να ηταν πολυ καλο αλλα και τωρα ειναι τιμιο για την ηλικια της. το λες και μοντελε κοντα στα 35. φανταστικη πιπα με συνοιλκη περιποιηση και δεν κρατηθηκα. το στυλακι της με χαλασε καπως, ισως υπερβολικα ανετο με καποιο τουπε και ιδιαιτερο χιουμορ για τα γουστα μου. δε με αφηνε να πιασω μαλλια και στα βυζια ειχε ευαισθησια. ηθελε να τον φαει ολο και να τελειωσει αλλα ειχε και καποια μα και μου. ουτε κρυο ουτε ζεστη με λιγα λογια και ισως επηρεαστηκα απ τα σχολια και ειχα υψηλες προσδοκιες, αν και εχω αρχισει να καταλαβαινω πιο πολλα.

προσωπο και σωμα ανεμεσα στο 7-8 θα ελεγα με ταση προς τα κατω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
3.223
Πόντοι:
2.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexanders, TOMCRUISE, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2023
Βουντου εχει κανει η συγκεκριμενη σε ολα τα υπολοιπα μελη του σαιτ;Να ειναι ολοι συνεννοημενοι το αποκλειω,όπως επίσης να εχουν ιδιοτελη κινητρα.Η κοπέλα ειναι μια απλά καλη υποφερτη περίπτωση-λογω πίπας-αλλά πολύ βαριεστημενο και μπλαζε ύφος.Αμάξι με 300.000 χιλιομετρα,το 2018 μου ειπε εβγαλα 13.000 σε ενα μηνα!
(καλά πριν βαλει στηθος δεν το συζητώ,με εκεινο το σταφιδιασμενο και πάλι γραφανε διθριαμβους που ειπε και η Αντζελα Δημητριου..
Το GLAMOUR που ειναι με διαφορα το κορυφαιο γραφειο εχει απίστευτα καλύτερα κορίτσια..και το πόσο βαριεται φαινεται οτι ειναι μονιμως στα προσεχως(αν δεν υπάρχει αλλος λογος)

υΓ Εκτός κι αν της αρεσουν οι συνθέτες οι επονομαζομενοι ρομαντικοί Σουμαν,Μεντελσον,Βαγκνερ,Λιστ,Σουμπερτ κτλ,αλλά δεν την εκοψα ετσι.By the book το παει
review reaction 1 review reaction 3 KOURSAROS10, hornyasfuck, srek7
14 Νοεμβρίου, 2023
@gnnakos
είναι το σύνδρομο των υψηλών προσδοκειών που κάνει ασυναίσθητα ο εγκέφαλος μας
οπότε όλα τα περιμένουμε σε υπερθετικό βαθμό
το ίδιο είχα πάθει κι εγώ όταν είχα πάει σε χώρα της Ασίας γνωστή για τον σεξοτουρισμό της
όταν πήγα εκεί είπα για αυτό γίνετε τόσος ντουρβουντζάς;
όταν γύρισα κατάλαβα μετά από λίγο καιρό ότι είχαν δίκιο
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2