Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υπήρχαν στο νήμα αρκετές ερωτήσεις σχετικά με Adeline (και τα ΒΥΖΓΙΑ της), αλλά δεν αξιώθηκε κάποιος να γράψει κριτική, οπότε έκανα ένα κασκαντεριλίκι και παραθέτω την εμπειρία ΜΟΥ.

Βαθμολογία (μιας και στο σύστημα δεν μπορώ πάνω από 7):
Εμφάνιση (πρόσωπο) 7
Εμφάνιση (σώμα) 8 (με flat κοιλιά και λίγη γυμναστική πάει 9 άνετα λόγο βυζιών)
Γενική συμπεριφορά 8
Επικοινωνία 5 (πολύ λίγα άγγλικά, αλλά πολλύ όρεξη σαν άνθρωπος)
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 7 (δεν παραπονέθηκε, αλλά έλειπαν οι πρωτοβουλίες)
Σχέση αξίας/κόστους 8


Ξεκινόντας από τα αρνητικά (μιας και είναι τα λιγότερα):
1) ΔΕΝ έδινε φιλιά με γλώσσα, παρα μόνο στα χείλη (και γιαυτό γράφω ότι ΔΕΝ τηρήθηκε ότι είχε συμφωνηθεί, καθώς έγραφε ότι προσφέρει αυτή την υπηρεσία).
2) ΔΕΝ έπαιρνε πολλές πρωτοβουλίες στο sex.
3) Τα αγγλικά της ήταν περιορισμένα.
4) Amateur σε θέμα τεχνικής και στην αρχή λίγο ψεύτικες φωνές (που το καταλάβαινες εύκολα)

Και τα θετικά:
1) ΒΥΖΓΙΑ. Αυτό.
2) Όι φωτογραφίες όχι μόνο είναι αντιπροσωπευτικές, αλλά μπορώ να πώ ότι ο φωτογράφος την αδίκησε.
3) Θα δείτε μπροστά σας ότι υπόσχονται (22 χρονών, 168 cm, 55 kg), λίγο πιο αδύνατη από τις φωτογραφίες (λεπτά πόδια, μικρό κώλο, χωρίς κυταρίτιδες, 4άρια φυσικά βυζιά που κρατούνται πολλύ καλά) αλλά χωρίς flat κοιλιά (γενικός δεν φένεται να γυμνάζεται, αλλά την σώζει το μικρό της ηλικίας της).
4) Σχεδόν full natural. Το μόνο που παρατήρησα είναι ένα tattoo στην πλάτη της (μικρό) και μία ουλή που θα μπορούσε να είναι από καισαρική. Χείλη, βυζιά, κλπ, όλα δικά της.
5) Ακολουθούσε σε οτιδίποτε της ζητούσες, και ακόμα με την δυσκολία της επικοινωνίας προσπαθούσε να σε κάνει να περάσεις καλά. Δεν παραπονέθηκε σε αυξημένη ταχύτητα/ένταση.
6) Ήταν ιδιαίτερα χαρούμενη και παιχνιδιάρα (ιδιαίτερα στο 2ο μισάωρο), και αρκετά καλή σαν παρέα.
7) Η πίπα της ήταν αρκετά καλή και υγρή, με προσπάθειες deep (από μεριά μου) που δεν παραπονέθηκε.

Γενικότερα πέρα από λίγο αμηχανία στην αρχή, όταν αφέθηκε μπορώ να πώ ότι ήταν πολύ ωραία παρέα, ύδρωσε την φανέλα (και κυρίως το σαγόνι, καθώς την είχα κοντά μισάωρο στην πίπα), και επίσης μην ξεχάσω: ΒΥΖΓΙΑ! (ίσως τα καλύτερα που έχω δεί/πίασει, στην μικρή καριέρα μου στο άθλημα).
Έγω θα την ξαναέβλεπα άνετα, μιας και ήταν ωραία παρέα, δεν παραπονέθηκε στο sex, και ευχαριστήθηκα πίπα. Άμα έδινε και γλωσσόφιλα θα ήταν τέλεια.

Προτείνεται: σε αγαπούληδες/βυζολάγνους (και σε μικρότερο βαθμό πιπινολάτρεις), που να τους καλύπτει ότι βλέπουν στις φωτό, και να είναι οκ χωρίς DFK. Δεν την δοκίμασα στο pse και γιαυτό δεν γνωρίζω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
160
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, elpotero, Revlimit και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2023
ΒΥΖΓΙΑ ρε μουνιααααααα
νεος ορος στο μπου,απο εδω κ περα οταν θα βλεπετε βυζαρες,θα λετε ΒΥΖΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
να γεμιζει το στομα,οπως θα γεμιζει κ οταν θα ρουφαμε τετοιες βυζγαρεςςςςςςςςςςς
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Naruto, bigmountain89
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1