Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 145887
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα και κλείσιμο σε ξενοδοχείο του κέντρου. Ημερομηνία ενδεικτική.
Ήρθε η κοπέλα αν θυμάμαι με τζιν και ένα ωραίο τοπακι. Απλά σχετικά ντυμένη αλλά με το ύψος της νομίζω σου τραβάει την προσοχή. Ελάχιστα αγγλικά αλλά δεν ξέρω πως το κάνει είναι σαν να καταλαβαίνει τι λες και ενώ θα σου απαντήσει στην γλώσσα της με κάποιο τρόπο καταλαβαίνεις και εσύ. Ευχάριστη παρουσία γενικά και σου βγάζει μια πολύ καλή διάθεση.
Ψηλή όπως είπα γυναίκα με πολύ καλό σώμα και πολύ ωραίο κωλο , το στήθος της δυστυχώς δεν είναι όπως στις φώτο και ίσως κάποιους να μην τους αρέσει αυτό. Εμένα δεν με ενόχλησε γιατί είμαι λάτρης της πίσω κίνησης και από αυτό έχει πολύ ωραίο. Μέγεθος ότι πρέπει για το ύψος της. Σφιχτός κωλος που πρέπει να είσαι προετοιμασμενος για να τον καταφέρεις και γενικά επειδή είναι ψηλή νομίζω δεν είναι για όλους μας. Δεν είμαι ιδιαίτερα ψηλός σε σχέση με αυτήν και για αυτό έβαλα το ίσως. Αλλιώς με τις υπηρεσίες της και τον χαρακτήρα της θα την έβλεπα ξανά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
WhiteBoy1990
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
726
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, hornyasfuck, shiny και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού