Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 35 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 116299
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο με λίγα μηνύματα και η κοπέλα ήταν στο χώρο μου το ίδιο βράδυ οπότε γλίτωσα και το ξενοδοχείο.
Η συνάντηση είναι για 2 ξεχωριστές ημέρες η μία μετά την άλλη από 1 ώρα την κάθε φορά. Είμαι φαν του αναλ αλλά για την Αμαντα δεν θα με πειραζε να την βλέπω κάθε μέρα.
Ήρθε πολύ ωραία ντυμένη κομψά με ωραίο αέρινο παντελόνι και μπλούζα με ένα δερμάτινο μπουφάν. Γενικά και τις δύο ημέρες ήταν ωραία ντυμένη και βαμμένη όπως πρέπει. Κυριλέ και με class . Πάντα χαμογελαστή και με καλά αγγλικά και λίγα ελληνικά μιας και είναι μόνιμη κάτοικος από ότι μου είπε. Μύριζε εννοείται υπέροχα και όταν έβγαλα τα ρούχα της φορούσε ωραία εσώρουχα.
Το πρόσωπο της δεν είναι τέλειο αλλά είναι 99% κοντά στις φώτο και με λίγο μακιγιάζ θα δείτε ακριβώς την κοπέλα τον φώτο με το ωραίο χαμόγελο. Το σώμα της και αυτό κοντά στο τέλειο και όχι μοντελε. Καμπύλες όπως πρέπει και θα άρεσαν σε όλους. Συμπεριφορά άψογη και φυσική χωρίς ψεύτικα λόγια και παιχνίδια.
Αρκετές αλλαγές στάσεων και με καλή συμμετοχή, ίσως δεν αντέχει σε φουλ στροφές αλλά θα προσπαθήσει και δεν θα πει όχι. Πολύ καλή εσκορτ για GF experience παραπάνω από PS .
Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και σίγουρα θα την ξαναέβλεπα γιατί η εμφάνιση της είναι πάρα πολύ καλή και η συμπεριφορά της ακόμα καλύτερη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 20, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
WhiteBoy1990
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
726
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2023
Πότε την πήρες γιατί δεν την βλέπω στους αγγελους πλεον
review reaction 1 hornyasfuck
09 Νοεμβρίου, 2023
Μέχρι πρόσφατα ήταν πριν από λίγες ημέρες. Δεν ξέρω που πήγε τώρα. Ρώτησε στο γραφείο θα σου πουν . Πέρυσι Νοέμβριο 2 φορές.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2