Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειναι ενα απο τα εξυπνα κοριτσια που καταλαβε οτι μπορει να κανει καριερα και την εκανε οσο πιο νωρις γινεται. Φυσικα δεν της χαριζεται οτι δεν ξερει καλα αγγλικα ειδικα με τις επισκεψεις στο Ντουμπαι (και ξερω γω που αλλου…) θα επρεπε να ειναι το αυτονοητο αλλα μαλλον το πορτοφολι της γεμιζει πιο γρηγορα απο οτι προλαβαινει να εξελιχθει. Απο την φυση ειναι μια επικοινωνιακη κοπελα γεματη ενεργεια που θελει να την βγαλει σε οτι ειναι σχετικο με το σεξ.
Ξεσκιστικα στα φιλια μαζι της με μια φλογα ερωτα να καιει μεσα μου αφου ειναι πανεμορφη και οσο νεα θα μπορουσε να ειναι. Απο ολα αυτα κρατηστε το πιο σημαντικο οτι ειναι πολυ καλη στις υπηρεσιες. Παιρνει πρωτοβουλιες, δεν θελει να χασει χρονο και ειναι την εντασης κοπελα, στο σεξ εννοω… Καναμε στοματικο εναλλαξ, πρωτα εκεινη και μετα εγω. Η πιπα πολυ καλη με βαθος και βλεμμα να σε κοιταει ενω στο γλειφομουνι εκανα οτι περνουσε απο το χερι μου να την κανω να χυσει εστω και λιγο, και εγινε πραγματικοτητα. Απο στησιματα τα πηγε πολυ καλα στα τρια βασικα που καναμε. Ιεραποστολικο με συμμετοχη γκομενας, πισωκολλητο με καλο στησιμο και κινησεις μπρος πισω να γουσταρω, και τελικα το καβαλημα της ειναι εκεινο που σου δειχνει γιατι παει στο Ντουμπαι... γιατι κοινως, ξερει να γαμαει... Στο σπερμα ηταν φιλικη και ακομα και ενθουσιωδης κατα τα φαινομενα. Το αμολησα και τις δυο φορες στο καλοφτιαγμενο σιλικονουχο βυζι της. Το μονο που μενει ειναι ενα δευτερο ραντεβου στο οποιο θα την αξιοποιουσα μονο και μονο για το αναλ στο μικρο και ομορφο κωλαρακι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Johnny Red2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού