Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Call-Girls 11404
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σε αντίθεση με την κριτική του φίλου συναγωνιστή εγω περασα εξαιρετικα!
Δεύτερη φορα που διάλεξα το συγκεκριμένο γραφειο, αν και το παράρτημα τους στην συμπρωτεύουσα το τιμάω συχνα, εύκολη συννενόηση, η κοπέλα ήρθε γρηγορα στον χώρο μου!
Εκ πρώτης όψης η κοπέλα είναι όμορφη και καυλιαρα όπως βλέπεις στις φωτογραφίες αλλά αρκετά πιο μπαμπατσικη χωρίς να είναι χοντρή, απλά με πλούσιες καμπύλες.

Θα συμφωνησω με τον φίλο που έκανε κριτική πως στην αρχη ηταν κάπως Ξινή και λεω θα φαμε φόλα, αλλά πιάσαμε λίγο την κουβεντούλα και αποδείχτηκε ευχάριστο τυπακι, ισως να ηταν η περιπτωση δικιά μου και να τονίσω πως ημουν από τα τελευταια ραντεβού της, δεν μου έβγαλε κάποια κούραση.

Στα του αγώνα παίχτηκαν δυο γύροι όπου και στους δυο δεν κρατήθηκα και τελειωσα στο άψε σβήσε

Χαδακια μπόλικα, τρίψιμο στα αρχιδια για να σηκωθεί το εργαλείο και ρούφηγμα στα βυζια της 2αρακια+ στην θεση τους ακριβως όπως πρέπει

Πίπα όχι βαθιά αλλά την δουλειά της την έκανε, χέρι έβαζε αρκετο αλλά δεν τα δινω σημασια εγω αυτά.

Στο σεξ παίχτηκαν ιεραποστολικά, αυτή από πάνω(από τις αγαπημένες μου στάσεις καθώς απολαμβάνεις και δεν κουράζεσαι όπου ηταν εξαιρετική) και στα τέσσερα όπου επαθα πλακα( γενικά εμενα δεν μου αρεσουν οι πολύ μεγάλοι κωλοι, αλλά τον δικό της δεν χορταινα να τον χουφτώνω και να τον βλεπω, μιλαμε για κωλαρα σφιχτή αλλά όχι πέτρα να μην μπορεις να τον πιασεις, όσο όσο για να ανά πηδάει πάνω στον πουτσο σου, ήθελα να βάλω την μούρη μου μέσα και να κοιμηθώ) καθόλη την διάρκεια φωναζε πολύ δυνατα, καταλάβαινες ότι είναι ψεύτικο αλλά παρόλα αυτά εμενα μου αρεσε, ηταν σαν τσόντα.

Τελειώνοντας έκανε ντουζακι, πεταχτό φιλακι και εφυγε.

Συνοψίζοντας για εμενα ηταν από τα καλυτερα γαμισια μου, όχι το καλυτερο αλλά από τα πολύ καλα.
Αρκετοί πιστευω δεν θα περάσουν καλα γιατί λίγο οι φόλες που έχουμε φαει όλοι αναδρομικά και λίγο η ξινίλα που μπορεί να βγάλει στην αρχη θα σου χαλάσουν κάπως την διάθεση, αλλά αν πας προετοιμασμένος λίγο πιο χαλαρα νομιζω πως με λίγη κουβεντούλα θα πάει μια χαρα(μπορεί και όχι, αυτή είναι η δικιά μου αποψη) παντως σε εμενα η κοπέλα τα τίμησε τα λεφτά και με το παραπανω και θα ξανά προτιμηθεί για άλλες στάσεις πιο περίτεχνες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Caligularas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
595
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, tainted_love, Yatoputso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2023
Μεγα φολα... νομιζει οτι ειναι και τουμπανο
review reaction 1 Caligularas, hornyasfuck
01 Νοεμβρίου, 2023
Δηλαδη αν εδινε ακα κρεμπιε ποσο θα εβαζεσ στη συμμετοχη ? 20?
review reaction 3 review reaction 1 CumAndRescueMe, Caligularas, bigmountain89 και 1 ακόμα μέλος
01 Νοεμβρίου, 2023
Τι γίνεται με δάφτην;

Προς τους admins κακώς την βάλατε ως νέο κορίτσι με νέα καρτέλα γιατί είχε και παλιότερες αμφιλεγόμενες κριτικές. Τέτοια διαβάζει ο κόσμος και μπερδεύεται. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει με την ανώτερα κριτική αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι το κορίτσι είναι επιλεκτικό.
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE, Caligularas
01 Νοεμβρίου, 2023
Εγω φίλε μου προειδοποίησα ότι είναι δικιά μου αποψη και πως με εμενα ηταν καλή.
review reaction 1 hornyasfuck
01 Νοεμβρίου, 2023
σιγα που ειναι επιλεκτικη
αφου ουτε σε αυτον εδωσε γλωσσοφιλα κ παρολαυτα την αποθεωνει....
αντε να πουμε θες κ 180 χωρις γλωσσοφιλα...
review reaction 1 old boy, hornyasfuck, bigmountain89 και 1 ακόμα μέλος
01 Νοεμβρίου, 2023
Αν κάποια σου δωσει ανάποδο κρεμπιε καλυτερα να κανεις μεταβολή και να φύγεις, όχι να βάλεις 20
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6