Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η πιτσιρικα εχει το νεανικο δερμα, την φρεσκαδα και την καλη διαθεση που σου ανεβαζουν κατευθειαν την ορεξη για σεξ. Το σωμα της ειναι καλο, περιπου οτι βλεπετε στις φωτογραφιες αλλα το καλυτερο το ανακαλυπτεις αργοτερα και ειναι η αισθηση του μουνιου της. Εχει ελαχιστες γνωσεις αγγλικων οποτε δεν κανει να την παιδευεις, ισα ισα την βαζεις να ασχοληθει με το κινητο και εχει πολυ μεγαλη παρεα εκει μεσα.
Δεν την αφησα να χασει χρονο και δεν εκανε τα στραβα ματια σε κατι, ξηγηθηκε τιμια και εκτελεσε την εργασια της συμφωνα με τα οσα ειχαν συμφωνηθει απο την αρχη.
Αματουρα λοιπον αλλα οχι καποια ξενερωτη που εχει παει για τα λεφτα και αυτο το μαρτυρα ο τροπος που απολαμβανει τον πουτσο και στο στομα και στο μουνι. Εχει τις γνωσεις της ηλικιας της αρα υστερει σε τεχνικη αλλα το φυσικο της βγαινει ωραιο, τα ματια κλεινουν για να συγκεντρωθουν οι αισθησεις εκει που βαζει την πουτσα και εχει γλυκια φωνη οταν την γαμας.
Προσπαθησε και για μασαζ στο διαλειμμα, το βρηκα χαριτωμενο να την βλεπω να παιδευεται λιγακι και η εκφραση με το απαλο χαμογελο μου επιβεβαιωνε οτι τουλαχιστον μαζι μου περνανε ωραια.
Οι ωραιοτερες στιγμες ηταν οταν την γαμουσα σε ιεραποστολικο που μου εδωσε φιλια στο στομα αλλα και οταν την ειχα στα τεσσερα και εχωνα δυνατα το καυλι μου μεσα της. Απο την μια η εικονα του κωλου της και απο την αλλη οι καυλες που την ειχαν πιασει με κανανε να νιωσω πανευτυχης που την επελεξα.
Δυο γυροι εγιναν αρκετα ευκολα παρολο που δεν ειμαι μικρος και το τελειωτικο στον κωλο και τις δυο φορες.
Η μικρη δεχτηκε τα χρηματα με ευγενεια και με καληνυχτησε γλυκα με ενα φιλι στο μαγουλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Score73, GALLAS, old boy και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού