Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από προτροπή του γραφείου και προσπάθεια για συνάντηση 3 μερές .. τελικά τα κατάφερα.
Ήρθε χαμογελαστή, με κάσουαλ ντυσιματάκι και διάθεση τρέλας... μου έφτιαξε το βράδυ και έτσι πρέπει να είναι όλες.
Δυστυχώς για τις υπόλοιπες έβαλε το πήχη πολύ ψηλά με τη συμπεριφορά της και μόνο.

Από όταν μπήκε μέσα ήταν πάντα χαμογελαστή, ευγενική, χωρίς τουπέ, χωρίς ξυνίλα και θέλοντας εγώ και μόνο εγώ να περάσω καλά... αν και ήταν λίγο too much, μου άρεσε... μετά μόνο geisha θες.
Σώμα νεανική και όμορφο, τατουάζ με στόρυ, μία ελίτσα που μόνο στην αφή τη βρίσκεις... αψεγάδιαστη σχεδόν... και αυτό γιατί προσέχει.
Βυζί όσο γράφει, με ρώγες που γίνονται σαν βατόμουρα από τη κάβλα και τρελάθηκα. Πρόσωπο γλυκό και οι φωτό πραγματικά την αδικούν... νόμιζα θα ήταν γεμάτη πλαστικό.
Άκρα τέλεια και αυτά και προσεγμένα. Φωνούλα γλυκιά και πολλές φορές με νάζι.
Αγγλικά... πιάσαμε και τη συζήτηση για 2 λεπτά άνετα. Έχει όμορφες απόψεις.
Μοσχομυριστή και μπάνιο πριν και μετά... καθώς και τα χέρια όταν ήρθε.

Φιλιά άπλετα, βαθειά, γλώσσα να παίζει ασταμάτητα. Νάζι και τριψήματα με το σώμα της για να σε καβλώσει... αν και δεν χρειαζόμουν βοήθεια σε αυτό το κομμάτι.
Πίπα με λίγο χέρι όπου της το απομάκρυνα... με προσοχή καθώς δεν της αρέσει και τόσο το πιάσιμο στα μαλλιά... σκεφτόμουν... λες να έχει extensions... who knows.
Κάποια στιγμή έδωσε πόνο και αφέθηκε για DT και MF εφόσον την ξεκίνησα και εγώ το σπατουλιάρισμα στο κλειστό τέρμα μουνάκι της .
Υγραίνεται, καβλώνει, τρελαίνεται αλλά δεν αφήνεται να τελειώσει... τουλάχιστον έτσι στην αρχή και εύκολα.
Έγλειψα από πρόσωπο εώς πόδια... και ακόμα δεν ξέρω για ποιο λόγο... δεν την βρίσκω έτσι γενικά.

Πλαστικό με δεξιοτεχνία και κατευθείαν για ιεραποστολικό... της άρεσαν οι αγκαλιές και τα φιλιά... έτσι πήγε για λίγο αλλά γούσταρε σε γρήγορο ρυθμό και τον επιζητούσε μόνης της... όταν σταματούσα γαμιόταν στο πούτσο μου μόνη της.... λέω δεν παίζει αυτό.
Ξεκινάω πιο χαρντκορίλες και άντεξε αρκετό κοπάνημα με κραυγές, δαγκώματα, νυχιές, κλπ κλπ... λέω με γελάν τα μάτια μου.
Στα 4 η θέα είναι εκπληκτική με τη κωλάρα που έχει αν και προτιμούσα πιο μεγάλο... ακριβώς στο μέγεθος των χεριών να χουφτώνω συνεχώς.
Όταν κουραζόμουν συνέχιζε να γαμιέται μόνη της... 2/2 λέω δεν παίζει. Άντεξε τρελό σφυροκόπημα και εκεί.

Αλλαγή στα όρθια να την πετάω στο πέος μου από ψηλά και να της αρέσει με κραυγούλες ηδονής... κουράστηκα και συνέχισε μόνη της... 3/3
Στα 4 πάλι να ζητάει γιατί της αρέσει πολύ... δέχτηκε και δάχτυλα και σφαλιαρίτσες... αλλά μικρός ο κώλος για παραπάνω... σωματότυπος μικρός... μικροκαμωμένη και της πάει πολύ όμως....compact.
Άντεξε αρκετή ώρα, αλλάξαμε σε ιεραποστολικό για να κάνουμε λίγο έρωτα και να της βάλω τους αστράγαλους στους ώμους.... ευλίγιστη τέρμα.
Στα 4 πάλι αλλά δεν βολεύτηκα και τη ξάπλωσα.. όπου έκανε ανόρθωση του κώλου της για να τον παίρνει βαθειά.... πέθανα στη κούραση πάλι και αυτή συνέχιζε για μένα.
Τέλος αφού σήκωσα ψηλά τη κωλάρα της την έχυσα στο αριστερό και μετά στο δεξί.... για να μην έχει παράπονο και χασκογελούσε πονηρά... αφού με είχε καρφώσει με τις ματάρες της.

Ψόφιοι και οι 2 για 3 λεπτά, ντουζ και έφυγε και αυτή από το άντρο της ακολασίας μας...
Ήρθε σαν σίφουνας για 1 ώρα, με ατελείωτο χαμόγελο και ενέργεια.
Τα λεφτά τα είδε και τα πήρε στο τέλος. Όταν ήθελε κάτι το ζητούσε.
Σε μία στάση πόνεσε, το είπε και ζήτησε να την αλλάξουμε λίγο όπου ήταν 10 φορές καλύτερα.
Φεύγει Παρασκευή.... τρέξτε λέμε όμως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, xagnostos2006, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού