Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δε γράφω κριτικές γιατί θέλω να έχω μία ολοκληρωμένη εικόνα για την κάθε κοπέλα πριν το κάνω.
Δε θέλω ούτε να παρασύρω κάποιον ( αν είναι αυτό δυνατόν!) σε κάποια που ¨έτυχε¨ να περάσω καλά,
ούτε όμως να αδικήσω κάποια κοπέλα που έτυχε να μην είναι καλά μία μέρα.
Με την Ιωάννα έχω κάνει 5 ραντεβού. Δύο πριν την επέμβαση και 3 μετά. Αρκετά για να σχηματίσω, προσωπική πάντα, άποψη. Το τελευταίο πριν περίπου 10 ημέρες (τώρα, πότε θα ανέβει η κριτική άγνωστο. Έχω γράψει και άλλη κριτική η οποία δεν ανέβηκε ακόμα)
Καταρχήν που είδατε την πετυχημένη επέμβαση. Που οι ουλές φαίνονται ακόμα;
Λάτρης του φυσικού βέβαια αλλά αντικειμενικά, τα χάλασε. Ούτε καν υφή καλή.
Στα 2 πρώτα ραντεβού περάσαμε πολύ ωραία, όπως τα περιγράφουν οι περισσότεροι εδώ. Φωνές, χυσίματα κτλ
Μετά την επέμβαση όμως και ειδικά στα δύο τελευταία ραντεβού διέκρινα μία διάθεση τύπου ¨βαριέμαι¨ ¨είμαι κουρασμένη¨.
Μου έδωσε την εικόνα του: ¨έχω γράψει πλέον χιλιόμετρα και απλά επαναλαμβάνομαι¨
Επιμονή να με τελειώσει με πίπα. Αφού είδε πως δε γίνεται, μου λέει ¨αντέχεις ακόμα ε; έλα τότε¨ Σα να μου λέει, γιατί δεν έχυσες ακόμη;
Σφίξιμο των ποδιών της γύρω μου για να με τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται και μετά πάρλα, πάρλα , πάρλα.
Αν ήθελα κουβέντα θα πήγαινα σε μία καφετέρια με φίλους ή με το κορίτσι μου. Ναι θα μιλήσουμε λίγο αλλά όχι και έτσι!
Αν έτυχε να είναι κουρασμένη μία φορά , δεκτό αλλά όταν είναι επαναλαμβανόμενο, δεν είναι τυχαίο. Κουράστηκε, ρουτίνιασε δεν ξέρω και δε με ενδιαφέρει.
Εμένα, όπως και τους περισσότερους πιστεύω, με ενδιαφέρει να περάσω καλά. Αυτός είναι και ο λόγος που πληρώνουμε νομίζω.
Αυτά και προφανώς έχω μία ολοκληρωμένη εικόνα πλέον για να μην ξανακάνω ραντεβού μαζί της.
Κάτι τελευταίο. Αυτό το 34 μήπως να το κάνει 43; Λέω εγώ τώρα. Δεν βλέπετε πόσο ¨σπασμένα¨ είναι τα μάτια της.
Πατημένα 40 σίγουρα!
Και οι ¨αγαπούληδες¨ μπορείτε να με ¨φάτε¨ τώρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
zero00
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
432
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 txar, doc_lin, Yatoputso και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2