Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 114 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δε γράφω κριτικές γιατί θέλω να έχω μία ολοκληρωμένη εικόνα για την κάθε κοπέλα πριν το κάνω.
Δε θέλω ούτε να παρασύρω κάποιον ( αν είναι αυτό δυνατόν!) σε κάποια που ¨έτυχε¨ να περάσω καλά,
ούτε όμως να αδικήσω κάποια κοπέλα που έτυχε να μην είναι καλά μία μέρα.
Με την Ιωάννα έχω κάνει 5 ραντεβού. Δύο πριν την επέμβαση και 3 μετά. Αρκετά για να σχηματίσω, προσωπική πάντα, άποψη. Το τελευταίο πριν περίπου 10 ημέρες (τώρα, πότε θα ανέβει η κριτική άγνωστο. Έχω γράψει και άλλη κριτική η οποία δεν ανέβηκε ακόμα)
Καταρχήν που είδατε την πετυχημένη επέμβαση. Που οι ουλές φαίνονται ακόμα;
Λάτρης του φυσικού βέβαια αλλά αντικειμενικά, τα χάλασε. Ούτε καν υφή καλή.
Στα 2 πρώτα ραντεβού περάσαμε πολύ ωραία, όπως τα περιγράφουν οι περισσότεροι εδώ. Φωνές, χυσίματα κτλ
Μετά την επέμβαση όμως και ειδικά στα δύο τελευταία ραντεβού διέκρινα μία διάθεση τύπου ¨βαριέμαι¨ ¨είμαι κουρασμένη¨.
Μου έδωσε την εικόνα του: ¨έχω γράψει πλέον χιλιόμετρα και απλά επαναλαμβάνομαι¨
Επιμονή να με τελειώσει με πίπα. Αφού είδε πως δε γίνεται, μου λέει ¨αντέχεις ακόμα ε; έλα τότε¨ Σα να μου λέει, γιατί δεν έχυσες ακόμη;
Σφίξιμο των ποδιών της γύρω μου για να με τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται και μετά πάρλα, πάρλα , πάρλα.
Αν ήθελα κουβέντα θα πήγαινα σε μία καφετέρια με φίλους ή με το κορίτσι μου. Ναι θα μιλήσουμε λίγο αλλά όχι και έτσι!
Αν έτυχε να είναι κουρασμένη μία φορά , δεκτό αλλά όταν είναι επαναλαμβανόμενο, δεν είναι τυχαίο. Κουράστηκε, ρουτίνιασε δεν ξέρω και δε με ενδιαφέρει.
Εμένα, όπως και τους περισσότερους πιστεύω, με ενδιαφέρει να περάσω καλά. Αυτός είναι και ο λόγος που πληρώνουμε νομίζω.
Αυτά και προφανώς έχω μία ολοκληρωμένη εικόνα πλέον για να μην ξανακάνω ραντεβού μαζί της.
Κάτι τελευταίο. Αυτό το 34 μήπως να το κάνει 43; Λέω εγώ τώρα. Δεν βλέπετε πόσο ¨σπασμένα¨ είναι τα μάτια της.
Πατημένα 40 σίγουρα!
Και οι ¨αγαπούληδες¨ μπορείτε να με ¨φάτε¨ τώρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
zero00
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
432
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 txar, doc_lin, Yatoputso και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2023
καλό είναι να υπάρχουν κ αρνητικές κριτικές ,κάνουν το κορίτσι καλύτερο
Δεν αμφισβητώ τίποτε δεν είμαι στο δωμάτιο
εγω παντως τα περνάω πάντα καλα μαζι της κλεινω εθκολα ραντεβου...παντα τελεια
για την επέμβαση θα ΔΙΑΦΩΝΙΣΩ τελεια στη αφή νομιζω
review reaction 1 Arhs777
24 Οκτωβρίου, 2023
αποτυχημενος νταβατζης alert ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
δεν το μαθατε απο εμενα Χεχε!Χεχε!Χεχε!
review reaction 3 review reaction 1 πετρος1969, bigmountain89, Arhs777 και 1 ακόμα μέλος
24 Οκτωβρίου, 2023
δηλαδή παίχτη σου πήρε 3 ραντεβού, μετά την επέμβαση (και 2 πριν), για να καταλαβεις ηλικία, φάτσα, μάτια, βυζιά, σώμα κλπ... Εμμμμ
review reaction 3 review reaction 1 πετρος1969, BUT-TMAN, ELMOUNIO και 1 ακόμα μέλος
25 Οκτωβρίου, 2023
Φίλε σέβομαι την γνώμη σου αλλά για να είσαι ο μόνος που σχολιάζει τόσο αρνητικά μάλλον:

1. Δεν την έχεις δει ποτέ ή,
2. Δεν ξέρεις να πηδάς και δεν της έβγαλες γούστα.

Υ.Γ. 1: Οι ουλες ούτε καν φαίνονται και έχει γίνει πολύ καλή δουλειά στο στήθος

Υ.Γ. 2: 3 Οκτωβρίου το κορίτσι δεν δούλευε και στο λέω με σιγουριά αυτό...

Τα συμπεράσματα στους αναγνώστες
review reaction 1 Rensten, Makedonas1971, bigmountain89 και 2 άλλα μέλη
25 Οκτωβρίου, 2023
Μας δουλεύεις σίγουρα. Η κοπέλα είναι του 87 και ο πλαστικός έκανε καλή δουλειά στα βυζιά της.

Διψάει για πούτσα και γαμιέται πάρα πολύ καλά.
review reaction 1 Rensten, πετρος1969, Makedonas1971 και 3 άλλα μέλη
25 Οκτωβρίου, 2023
5 φορές ε? Και στην last one '',,,,,, και μετά πάρλα, πάρλα , πάρλα.
Αν ήθελα κουβέντα θα πήγαινα σε μία καφετέρια με φίλους ή με το κορίτσι μου. Ναι θα μιλήσουμε λίγο αλλά όχι και έτσι! '' . Φιλαράκο η κοπέλα είναι γεννημένη για να ευχαριστεί το αντρικό φύλο και να ευχαριστιέται εννοείται . 3 φορές μαζί της και κάθε μια συνάντηση είναι breathless . Όσο για το αγαπούληδες άστο ,γιατί μονάχα κάτι αφελείς νομίζουν ότι μπορούν να κάνουν κατάσταση μαζί της .Δεν στα χώνω γιατί λάθος κοπέλα διάλεξες ( όταν όλο το bou ξέρει τι εστί Ιωάννα 34 ) να κριτικάρεις και μου φαίνεται 'η την έχεις πατήσει μαζί της 'η εξυπηρετείς άλλο σκοπό με την αρνητική κριτική σου .
review reaction 1 πετρος1969
25 Οκτωβρίου, 2023
Εμενα διάβασε τα μνμ αλλά δεν απάντησε για ραντεβού
26 Οκτωβρίου, 2023
Από που να αρχίσω δεν ξέρω αν και τα περισσότερα τα θεωρώ ανάξια σχολιασμού.
Γιατί δε νομίζεις ότι υπάρχουν αγαπούληδες;
Εδώ ο ένας έχει δει και ταυτότητα και γνωρίζει ημερομηνία γέννησης (Χαχαχα!) και ο άλλος κάνει τη γραμματέα και γνωρίζει πότε κάνει και πότε όχι ραντεβού (Κεφάλι σε τοίχο!) (λες και είπα ότι είναι ακριβής η ημερομηνία).
Γιατί πρέπει να είμαι ή το ένα ή το άλλο;
Εξέφρασα μία ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ άποψη τίποτε λιγότερο, τίποτε περισσότερο.
Απλά περιέγραψα τη δική μου εμπειρία για την οποία χρειάστηκα, ναι , 5 ραντεβού.
Μπράβο σε αυτούς που βγάζουν γρηγορότερα (ασφαλή;)συμπεράσματα.
Αλίμονο αν είναι όλες για όλους.
Γιατί πρέπει να συμφωνούν ή να διαφωνούν όλοι μαζί, πραγματικά δεν το καταλαβαίνω .
review reaction 3 txar
26 Οκτωβρίου, 2023
Ιεροσυλος .Τυπε παρτο αλλιως μην σου ριξει κανενα κεραυνο ο Ζευς ,ξερεις που γραφεις στην ιερεια της Αφροδιτης .
27 Οκτωβρίου, 2023
@zero00
Μην μανουριάζεις φίλε, όπως εσύ είπες ελύθερα την γνώμη σου (και καλά έκανες) έτσι και οι υπόλοιποι, μαζί με εμένα, λένε αυτά που γνωρίζουν ή που νομίζουν πως γνωρίζουν.

Πάντως και μαθηματικά να το δεις, αν στις 80 κριτικές στην καρτέλα της κοπέλας είσαι ο μόνος που γράφει τόσο αρνητικά, τότε μάλλον εσύ είσαι το πρόβλημα και όχι εκείνη.
review reaction 1 james034
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2