Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233835
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολυ ομορφη η Σασα αλλα και οχι τοσο χαμογελαστη, παιρνει πιο σοβαρα την δουλεια της αλλα και τις ορμες της που ειναι στο απογειο. Γουσταρα πολυ τον χαρακτηρα της και με ικανοποιησε απολυτα στις υπηρεσιες. Δεν ειχα απαιτησεις για αναλ και δεν με μοιαζει αν θα το βαλει μελλοντικα στο προγραμμα παρολο που θα την ξαναπαρω, το μονο βεβαιο αυτο.
Η ωρα μαζι της περασε πιο γρηγορα απο καθε μου φορα με εσκορτ. Δεν χρειαζεται να της πεις τι να κανει και ουτε θα περιμενεις, δινει φιλια στο στομα και βγαζει τα ρουχα γρηγορα με σκοπο να τα δωσει ολα. Ηταν καθαρη και μου ηταν αδυνατον να μην την γλειψω παντου. Το δερμα της ηταν καθαρο, οι τριχες κομμενες και γενικα δινει την εικονα μια απολυτα υγιης γυναικας.
Το ηθικο της ηταν ψιλα πραγμα που φανηκε στην κουβεντα αλλα και στην ορεξη της για σεξ. Η πιπα της τα ειχε ολα, να μην σας κουρασω, και εμενα το γλειψιμο μου ηταν οτι καλυτερο εχω κανει σε εσκορτ. Η ροδελα της κλειστη και ενα απο τα σημεια που την συγκινησαν ιδιαιτερα στο γλειψιμο. Το μουνι λιγο υγρο μετα απο τα πρωτα λεπτα και στο σεξ η αισθηση υπερ ικανοποιητικη.
Πανω στο γαμησι ηταν ετοιμη να κανει οτι σταση μου ερχοταν στο μυαλο και εδειχνε χωρις να προσποιειται οτι γουσταρει.
Στον δευτερο γυρο την αφησα να κανει οτι θελει και μου εκανε ενα τρελο καβαλημα που ξεπερασε καθε μου αλλη εμπειρια με εσκορτ.
Στον πρωτο γυρο εχυσα στην καποτα και στον δευτερο πανω στα βυζια της. Συνολικα το πακετο της ειναι κορυφαιο και η τιμη σε συγκριση με αλλες λογικοτατη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trexviking, THV, mancunian1986 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού