Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από λίγο καιρό αποχής αποφάσισα να τιμήσω τα κοριτσια του χώρου και ψάχνοντας κάτι νέο και φρέσκο κατέληξα στην Βίκη.
Συνεννόηση με το γραφειο άψογη,
Φτανω στο δωμάτιο της κοπέλας χτυπάω και μου ανοίγει η κοπέλα με ένα πολύ ωραίο σετακι μαυρα εσώρουχα και μια ημιδιαφανές ρομπίτσα. Σαν πρώτη εντύπωση ηταν πολύ καλή, η κοπέλα ευγενική, μοιάζει αρκετά στις φωτογραφίες ειδικά στο πρόσωπο και τα βυζια της με γλυκοκοίταζαν μέσα από το σουτιεν….
Η κοπέλα φαινεται ότι είναι νέα στον χώρο και λίγο αγχωμένη αλλά αν την παρεις με χαλαρή κουβεντούλα στην αρχη και την κανεις να γελάσει χαλαρώνει και ανοίγεται
Κανω ντουζακι και πάμε στον αγώνα
Σώμα ωραίο με μικρό κωλαρακι στηθος ωραίο νεανικό που γεμίζει την παλάμη και μια χαλαρότητα στο δερμα που εγω ούτε τα προσέχω αυτά. Η κοπέλα καθαρη και μοσχομυριστή
Ξεκίνησε μια πάρα πόλυ καλή πίπα με στροφές ενώ εγω έπαιζα με το μουνακι της… για δάχτυλα δεν προσπάθησα και στην συνεχεια πέρασμα πλαστικού και ιεραποστολικο και αυτή από πάνω μετά όπου ήρθε και το πρωτο τελος ( να σημειώσω ότι το κορίτσι βγάζει πολύ ωραίες κραυγές όσο όσο)
Ο δεύτερος γύρος παρόμοιος με τον πρωτο όπου το τελος ήρθε ξανά γρηγορα.
Όπως έχω ξανά πει και σε άλλες κριτικές δυσκολα τελειώνω δυο φορες σε ένα ραντεβού και πρέπει να μου το βγάζει η κοπέλα
Με την συγκεκριμένη αυτο έγινε, τελειωσα δυο και χωρούσε και Τρίτη
Για να συνοψίσω και επικοινωνιακά και στο σεξ με την κοπέλα περασα πάρα πολύ καλα αλλά νομιζω είναι να σου κατσει και λιγο( δηλαδη μπορεί να μην είναι για ολα τα γούστα) αν θέλεις μια gfe χαλαρή κατάσταση με μια κοπελίτσα που ανετα αν την πετύχεις εξω θα πεις είναι φοιτήτρια από erasmus, να πεις και την κουβεντούλα σου και να περασεις ομορφα νομιζω η κοπέλα είναι εξαιρετική για εσενα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Caligularas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
595
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 monstercock greece, hornyasfuck, Antonis_Greece4 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2023
τετοια τσιμπουκακια θελουμε να θυμηθουμε τα νιατα μας!!!
review reaction 3 hornyasfuck
18 Οκτωβρίου, 2023
Αδελφέ γράψε μια διευθηνση κ όσο γίνεται πιο συντομα να πας. !! Αγγελακη 35. Οφθαλμίατρος Κατερης Γεώργιος. Θα ξαναδείς το φως σου !!!
Ημαρτον ρε αδελφέ που θα την πεις κ φοιτήτρια!!! Κ ότι οι φωτό έμοιαζαν !!! Γρήγορα στο γιατρό.
review reaction 3 review reaction 1 rantanplangr30, info@123, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2