Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άμα ψάχνεις πιπίνι, εδώ το βρήκες. Δεν υπολογίζω τις ελλείψεις σε υπηρεσίες, ούτε και το ότι είναι συγκρατημένη αρχικά. Είναι πιο μικρή από ότι φαίνεται στις φωτογραφίες και έχει όμορφο παρουσιαστικό σε σύνολο. Το μουνάκι με λίγα χιλιόμετρα, από τα καλά που γλύφεις και δεν σταματάς. Αλλά ας ξεκινήσουμε από την αρχή...
Η κοπέλα θέλει να μείνει στο χώρο, δεν σύμφωνο με άλλους που γράψανε ότι δεν γουστάρει αλλά θα πω ότι ανάλογα τον άνθρωπο και την μέρα, δεν είμαστε και κάθε μέρα το ίδιο. Μαζί μου ήταν ευγενική και έδειχνε πρόθυμη παρόλο που αποδείχτηκε να μειονεκτεί σε υπηρεσίες. Μου έδωσε καλά φιλιά με γλώσσα και μου έκανε ωραία περιποίηση στο τσιμπούκι, όχι τόσο καλή όσο μια έμπειρη αλλά εγώ σαν καλός άνθρωπος της έδειξα τι σημαίνει παθιασμένο στοματικό στο γλειφομούνι. Το αποτέλεσμα να μην κρατιέται, να θέλει να τον φάει και να το δείχνει.. Της έδωσα να ξεδιψάσει την πούτσα στον πρώτο γύρο με ιεραποστολικό το οποίο έληξε σύντομα λόγο και της στενότητας της.
Ο δεύτερος γύρος είχε λίγο πίεση, πισωκολλητό και αρκετά καλό ρυθμό. Το δέχτηκε και έβγαλε και βογκητά καύλας. Τελικό δεύτερο χύσιμο το οποίο έγινε εκτός καπότας έπεσε πάνω στο κωλαράκι και ήταν πολύ όμορφη θέα. Δεν την απαθανάτησα, αλλά την φαντάζεστε... Η πιτσιρίκα ήταν λίγο σαστισμένη στο τέλος αλλά με το που έλαβε την πληρωμή ανασυγκροτήθηκε και μου είπε χαμογελαστά ευχαριστώ.
Την βρήκα χαριτωμένη και φιλότιμη αλλά μην περιμένετε ποιότητα στις υπηρεσίες, μια αματούρα είναι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.823
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, GALLAS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού