Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενα πιπινι με μαγικο βλεμμα που αμα το κανεις να ζησει την στιγμη ειναι καλυτερη και απο μαστορισσα με εμπειρια.
Στην συμπεριφορα και γενικοτερα αρχικα ειχε ενα θεματακι αγχους αλλα καμια βιασυνη και προσεχει να μετρησουν τα λεφτα που παιρνει. Με εντυποσιασε θετικα με τα φιλια της αλλα και με τον τροπο που ευχαριστιωταν το σεξ μαζι μου.
Αφεθηκα και εγλειψα το νεανικο και ομορφο κορμιτης απο ακρη σε ακρη βουτωντας την γλωσσα μου βαθια στο στενο μουνακι της. Με το βλεμμα και με τα χερια να επεμβαινουν στην περιοχη μου εδειξε οτι δεν ειναι απλα για τα λεφτα εκει. Ακολουθησε ενα παθιασμενο τσιμπουκι υπερβολικα καλο θα ελεγα για την ηλικια που εχει.
Στο σεξ μου εκανε μεταξυ αλλων ενα καβαλημα κατα το οποιο ευχαριστηθηκα και το μουνι της αλλα και τα ομορφα βυζια με την ρογητσα να αλλαζει μορφη απο το παιχνιδι που τους εκανα. Αναστεναζε και στην συνεχεια στο πισωκολλητο βογγουσε. Εχυνε, κατεβαζε υγρα και ακομα περισσοτερο το ευχαριστιωταν οταν της τον καρφωνα γρηγορα, οι αντοχες της ειναι για δυνατους παιχτες.
Για τον δευτερο γυρο δεν χρειαστηκε να προσπαθησει πολυ, της τον εδωσα στο στομα και με τα κολπα της τον εφερε σε πληρη στυση αμεσως. Το γαμησι που ακολουθησε ηταν που αληθινο, θελω να πω οτι δεν εμοιαζε με το επαγγελματικο με πουτανα αλλα με μια γκομενα που γουσταρει το σεξ.
Στην αρχη μην βιαστειτε να βγαλετε συμπερασματα, οταν την καυλωνεις βλεπεις τις πραγματικες της ικανοτητες.
Καλα γαμησια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maposavouris, Pa Luki Luk, rsotos7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού