Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές χρωστάω μια πολύ καλή κριτική στην Μυρτώ και νιώθω ότι πρέπει και θέλω να την γράψω, λοιπόν η συνάντηση έγινε πέρσι,στην Αργυρούπολη στο ξενοδοχείο Σάλεμ,η Μυρτώ είναι το στυλ της κοπέλας που μου αρέσει πάρα πάρα πολύ, όμορφο πρόσωπο, γυμνασμενο σώμα φιτ αλλά πάρα πολύ ερωτικό, βυζάρες, λοιπόν αφού έκλεισα ραντεβού με την Μυρτώ από την προηγούμενη μέρα γιατί εγώ είμαι από την Θήβα, συνεννόηση άψογη με την κοπέλα, πήγα την επόμενη μέρα όπως είχαμε συνεννοηθεί στο ξενοδοχείο Σάλεμ στην Αργυρούπολη και πήρα δωμάτιο και την περίμενα,η Μυρτώ ακριβεστατη στην ώρα της, μόλις άνοιξα την πόρτα ενθουσιάστηκα η κοπέλα ντυμένη με φινέτσα και στυλ, ευγενική, χαμογελαστή, μιλάμε όμορφη και γλυκιά και πάρα πάρα πολύ σέξι κοπέλα, μπήκε μέσα,μου ειπε πάω να ετοιμαστώ στην τουαλέτα και έρχομαι,όταν βγήκε συναγωνιστές από την τουαλέτα και είδα το σώμα της και της βυζάρες της, σκέφτηκα θα περάσω πάρα πάρα πολύ καλά, ξεκίνησα όρθια και μετά στο κρεβάτι να την γλύφω και να την φυλάω από πάνω μέχρι κάτω,η κοπέλα είναι πάρα πάρα πολύ καθαρή, δίνει φιλιά βαθιά με γλώσσα, κάναμε τις στάσεις που μου αρέσουν πάρα πάρα πολύ δηλαδή πισοκωλητο και μετά ανέβηκε πάνω, έχυσα αμέσως, μετά στο δεύτερο γύρο αμέσως, γιατί ήθελα να την ευχαριστήθω, πάλι γλείψιμο, τσιμπούκι, φιλιά βαθιά με γλώσσα, στάσεις πισοκωλητο και μετά από πάνω αλλά δεν πρόλαβα να χύσω για δεύτερη φορά γιατί χτύπησε το τηλέφωνο της από τον επόμενο και η κοπέλα σηκώθηκε από το κρεβάτι να ντυθεί για το επόμενο ραντεβού,με χαιρέτησε ευγενεστατα και έφυγε, προσωπικά, έχω μείνει πάρα πάρα πολύ ενθουσιασμένος με την Μυρτώ, κάναμε πάρα πάρα πολύ ωραίο σεξ για μια ώρα, επεδίωξα μετά από πάρα πάρα πολύ καιρό και άλλο ραντεβού με την Μυρτώ για δύο ώρες στο ξενοδοχείο Πρίαμος GLS στο Μοσχάτο αλλά δυστυχώς δεν έκατσε, συναγωνιστές κατά την ταπεινή μου προσωπική άποψη,η Μυρτώ είναι η πιο σέξι κοπέλα του σάιτ, καλή εβδομάδα και καλό και ήσυχο βράδυ να έχετε από την Θήβα!! Μυρτώ ελπίζω να θυμάσαι ποιός είμαι!! Είσαι όμορφη και πάρα πάρα πολύ σέξι κοπέλα!!Θα ήθελα πάρα πάρα πάρα πολύ να ξαναβρεθούμε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, THV, TOMCRUISE και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 11
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 11
1 2