Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές χρωστάω μια πολύ καλή κριτική στην Μυρτώ και νιώθω ότι πρέπει και θέλω να την γράψω, λοιπόν η συνάντηση έγινε πέρσι,στην Αργυρούπολη στο ξενοδοχείο Σάλεμ,η Μυρτώ είναι το στυλ της κοπέλας που μου αρέσει πάρα πάρα πολύ, όμορφο πρόσωπο, γυμνασμενο σώμα φιτ αλλά πάρα πολύ ερωτικό, βυζάρες, λοιπόν αφού έκλεισα ραντεβού με την Μυρτώ από την προηγούμενη μέρα γιατί εγώ είμαι από την Θήβα, συνεννόηση άψογη με την κοπέλα, πήγα την επόμενη μέρα όπως είχαμε συνεννοηθεί στο ξενοδοχείο Σάλεμ στην Αργυρούπολη και πήρα δωμάτιο και την περίμενα,η Μυρτώ ακριβεστατη στην ώρα της, μόλις άνοιξα την πόρτα ενθουσιάστηκα η κοπέλα ντυμένη με φινέτσα και στυλ, ευγενική, χαμογελαστή, μιλάμε όμορφη και γλυκιά και πάρα πάρα πολύ σέξι κοπέλα, μπήκε μέσα,μου ειπε πάω να ετοιμαστώ στην τουαλέτα και έρχομαι,όταν βγήκε συναγωνιστές από την τουαλέτα και είδα το σώμα της και της βυζάρες της, σκέφτηκα θα περάσω πάρα πάρα πολύ καλά, ξεκίνησα όρθια και μετά στο κρεβάτι να την γλύφω και να την φυλάω από πάνω μέχρι κάτω,η κοπέλα είναι πάρα πάρα πολύ καθαρή, δίνει φιλιά βαθιά με γλώσσα, κάναμε τις στάσεις που μου αρέσουν πάρα πάρα πολύ δηλαδή πισοκωλητο και μετά ανέβηκε πάνω, έχυσα αμέσως, μετά στο δεύτερο γύρο αμέσως, γιατί ήθελα να την ευχαριστήθω, πάλι γλείψιμο, τσιμπούκι, φιλιά βαθιά με γλώσσα, στάσεις πισοκωλητο και μετά από πάνω αλλά δεν πρόλαβα να χύσω για δεύτερη φορά γιατί χτύπησε το τηλέφωνο της από τον επόμενο και η κοπέλα σηκώθηκε από το κρεβάτι να ντυθεί για το επόμενο ραντεβού,με χαιρέτησε ευγενεστατα και έφυγε, προσωπικά, έχω μείνει πάρα πάρα πολύ ενθουσιασμένος με την Μυρτώ, κάναμε πάρα πάρα πολύ ωραίο σεξ για μια ώρα, επεδίωξα μετά από πάρα πάρα πολύ καιρό και άλλο ραντεβού με την Μυρτώ για δύο ώρες στο ξενοδοχείο Πρίαμος GLS στο Μοσχάτο αλλά δυστυχώς δεν έκατσε, συναγωνιστές κατά την ταπεινή μου προσωπική άποψη,η Μυρτώ είναι η πιο σέξι κοπέλα του σάιτ, καλή εβδομάδα και καλό και ήσυχο βράδυ να έχετε από την Θήβα!! Μυρτώ ελπίζω να θυμάσαι ποιός είμαι!! Είσαι όμορφη και πάρα πάρα πολύ σέξι κοπέλα!!Θα ήθελα πάρα πάρα πάρα πολύ να ξαναβρεθούμε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, THV, TOMCRUISE και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2023
Παρα παρα παρα παρα πολυ ωραια κριτικη...
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, Triant και 2 άλλα μέλη
12 Οκτωβρίου, 2023
Χαχαχα!Κεφάλι σε τοίχο!Ναι!Χμμμ;Γιούπιιι!Ευλόγησον
review reaction 1 hornyasfuck
13 Οκτωβρίου, 2023
Καλησπέρα στην Τζένη την Λατίνα, Τζένη Λατίνα έχεις κάποιο πρόβλημα για την κριτική που έγραψα για την Μυρτώ; Γιατί βλέπω από τα εικονίδια, πολύ ειρωνεία και πολύ κοροϊδία μου πουλάς!!Αν έχεις κάποιο πρόβλημα για την κριτική που έγραψα για την Μυρτώ,να το κουβεντιάσουμε το θέμα αν θέλεις!!
N
Ntaffy2
review reaction 1 hornyasfuck
13 Οκτωβρίου, 2023
Ελπίζω μην ανεβάσεις και για μένα κριτική, όχι τίποτα απλά να σε ενημερώσω πως είμαι Κρήτη και ραντεβού εξ αποστάσεως δεν κάνω Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! πάντως καλή η προσπάθεια σου .
review reaction 3 BisexualWannabe, Kerveras, papaphilips και 1 ακόμα μέλος
13 Οκτωβρίου, 2023
δαφυ δε μπορω να ξερω αν θα ξαναβρεθειτε, στο ευχομαι δηλαδη, αλλα σιγουρα θα σε θυμαται... παρα παρα, παρα πολυ καλα.
Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck
13 Οκτωβρίου, 2023
Καλημέρα Τζένη Λατίνα, πρώτον υπονοείς ότι γράφω ψέματας; Πολύ απλά μπορείς να ρωτήσεις την Μυρτώ αν κάναμε ραντεβού μίας ώρας στο ξενοδοχείο Σάλεμ στην Αργυρούπολη, δεύτερον αν έχεις δει στην κριτική μου γράφει πότε έγινε το ραντεβού και τρίτον επειδή είσαι κοπέλα της ", δουλειάς" πάει να πει ότι είσαι "περπατημενη",πριν γράφεις οτιδήποτε να το σκέφτεσαι πρώτα και μετά να γράφεις και τέταρτον αν ζηλεύεις επειδή η Μυρτώ έχει πάρα πάρα πολύ θετικές κριτικές περισσότερες από εσένα, δικό σου πρόβλημα,δεν είναι πρόβλημα μας και πέμπτον εγώ το έχω γράψει κατά την ταπεινή μου προσωπική άποψη η Μυρτώ είναι η πιο σέξι κοπέλα του σάιτ, άποψη μου είναι, εσύ μπορεί να διαφωνείς, δικό σου πρόβλημα, όμορφη Παρασκευή να έχεις και όταν δεν ξέρεις μάθε να ρωτάς για να μαθαίνεις η μην μιλάς καθόλου και σου στο έχω ξαναπεί σε εμένα κόψε τις μαλακίες,τις ειρωνείες και τις κοροϊδίες, θερμούς χαιρετισμούς στην Κρήτη!!
N
Ntaffy2
review reaction 2 hornyasfuck
13 Οκτωβρίου, 2023
Λοιπόν λοιπόν λοιπόν, από που να ξεκινήσω ;
Δεν αφήνω πότε υπονοούμενα, αν κάτι έχω μάθει στη ζωή μου και με την πείρα που έχω 40 χρόνον γυναίκα είναι, όταν ανοίγω το στόμα μου να ξέρω τι θα πω ,πότε θα το πω και σε ποιόν θα το πω. Δεν χρειάζεται κανείς να ρωτήσει αν όντως έγινε το ραντεβού γιατί αν πάμε κάποιες σελίδες πίσω μπορεί ο κάθε ένας μας άνετα να διαβάσουμε κατά τα λεγόμενα σου ότι παρακαλάς για ραντεβού όπως επίσης το έχεις κάνει σε μένα και έχεις φάει Άκυρο γιατί πολύ απλά εμένα δεν με ενδιαφέρει η ποσότητα εμένα με ενδιαφέρει η ποιότητα και δυστυχώς στερείς σε αυτό το κομμάτι. Όσο για τα περί ζήλια και τα διάφορα σε λάθος άνθρωπο απευθύνεσαι μην μπερδέψεις ανθρώπους και καταστάσεις γιατί η Μυρτώ είναι μία κατηγορία μόνη της , η γυναίκα είναι σε άλλο level και οποίος έχει όντως κάνει ραντεβού μαζί της μπορεί μάλιστα να καταλάβει τι ακριβώς θέλω να πω. Ουστ κάτι ακόμα, τα αλλά σχόλια που έκανες τα προσπερνάω γιατί ούτε καν με ακουμπάνε. Ό νοών νοείτω.
review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, hornyasfuck, Kerveras
14 Οκτωβρίου, 2023
Καλησπέρα Τζεναρα περιζήτητη γυναικάρα που όλοι θέλουν να σε γαμησουν και που μου ρίχνεις και άκυρα, εγώ σωστά παρακαλάω την Μυρτώ για ραντεβού μαζί της, έλα όμως επειδή είμαι μάγκας κατάφερα και έκανα ραντεβού μαζί της στο ξενοδοχείο Σάλεμ στην Αργυρούπολη και αν θέλεις ρώτησε την και την παρακαλάω και θα την παρακαλάω για επόμενο ραντεβού και ας μου το αρνείται, λογαριασμός δικός μου, εσένα δεν σου πέφτει κανένας μα κανένας λόγος,γιατί είτε σου αρέσει είτε όχι,η Μυρτώ είναι όπως είπες άλλο επίπεδο και φυσικά πάρα πάρα πάρα πολύ ανώτερο επίπεδο από εσένα και φυσικά μια κατηγορία μόνη της, βλέπε πόσες θετικές κριτικές έχει η Μυρτώ και πόσες έχεις εσύ, εσύ είσαι 40 χρόνων γυναίκα αλλά εγώ είμαι 41 χρόνων ΆΝΤΡΑΣ, μετά γράφεις ότι δεν σε ενδιαφέρει η ποσότητα αλλά η ποιότητα,ρε ζώο μολητο με ξέρεις προσωπικά και γράφεις ότι δεν έχω ποιότητα και ότι έχω ποσότητα, έχουμε μιλήσει ποτέ;με ξέρεις; έχουμε κάνει παρέα;Και έβγαλες συμπέρασμα ότι εγώ δεν έχω ποιότητα σαν άνθρωπος και έχω ποσότητα; Από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα αφού δεν με ξέρεις προσωπικά;Αν δεν ξέρεις έναν άνθρωπο προσωπικά πως βγάζεις συμπεράσματα ότι ο άνθρωπος που δεν ξέρεις προσωπικά δεν έχει ποιότητα και έχει ποσότητα;Λοιπόν στο ξαναγράφω κόψε τις μαλακίες, τις ειρωνείες και τις κοροϊδίες με εμένα, γιατί δεν σε παίρνει,με εμένα ειδικά δεν σε παίρνει, αυτές τις μαλακίες που γράφεις να τις γράφεις σε άλλους ΌΧΙ σε εμένα, άντε τώρα να σε γαμησουν οι Κρητικοί,να ξεκαβλωσεις ολους τους Κρητικούς και θα σου γράψω αυτό που στο έχω γράψει πάρα πάρα πολλές φορές εδώ στο σάιτ στην σελίδα σου, ΆΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ!!
N
Ntaffy2
review reaction 1 hornyasfuck
14 Οκτωβρίου, 2023
Και που ξέρεις εσύ μωρη ΞΕΦΤΊΛΑ ότι υστερω στο κομμάτι της ποιότητας και ότι έχω ποσότητα; Αφού δεν με γνωρίζεις προσωπικά, έτσι γράφεις αρνητικά συμπεράσματα για έναν άνθρωπο που δεν με έχεις δει ποτέ στην ζωή σου και δεν με έχεις κουβεντιάσει ποτέ,δεν έχεις μιλήσει μαζί μου ποτέ,δεν με ξέρεις προσωπικά και γράφεις ότι υστερω στο συγκεκριμένο κομμάτι χωρίς να με ξέρεις καθόλου μα καθόλου; Αλλά από την κακία σου ρίχνεις λάσπη και γράφεις όλο μαλακίες σε εμένα που δεν με έχεις δει ποτέ σου και δεν με ξέρεις πως είμαι σαν άνθρωπος,για αυτό στο έχω γράψει πάρα πάρα πολλές φορές εδώ στο σάιτ,στο θρεντ σου, ΆΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ!!
N
Ntaffy2
review reaction 1 hornyasfuck
14 Οκτωβρίου, 2023
τωρα για να καταλαβω κατι ρε μαγκες-δηλαδη υπαρχει κοσμος που παρακαλαει βιζιτες να τις γαμησει κ αυτες τους ριχνουν ακυρο?
τελικα σε αυτη τη χωρα μαλλον υπαρχουν πολλα λεφτα να πουμε Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
δεν μου πεφτει κ μενα το τζοκερ ρε γαμωτο....
review reaction 4 review reaction 3 BisexualWannabe, hornyasfuck, Giannis.mt και 1 ακόμα μέλος
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2