Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για να μην παρεξηγηθώ να ξεκαθαρίσω, η κοπέλα είναι όντος ένα εξωτικό πουλί παραδείσου από την Βραζιλία, ορίτζιναλ χωρίς πλαστικές επεμβάσεις, ιθαγενής (εδώ προσοχή) ελαφρώς μελαμψή, καθαρές γραμμές προσώπου με εκφραστικό βλέμμα, καλό κορμί .
Η συνάντηση κάπως χύμα στο κύμα, ενώ στην αρχή τα βαθιά γλωσσόφιλα δόθηκαν απλόχερα μετά άγνωστο πως, κλείδωσε.
Γλύψιμο στο αιδοίο το απολαμβάνει, τρέμουλα, υγρά όλα κομπλέ.
Η ψυχρολουσία ήρθες κατά την διάρκεια της πίπας όταν την παρότρυνα για Dt μου είπε ότι έχει έξτρα χρέωση!! (Ευτυχώς στην σελίδα δεν έγραφε για την έξτρα χρέωση του dt) η εσωτερική μου φωνή μου είπε ότι η συνάντηση θα πάει άπατη.
Όντως μετά από λίγο επειδή ήθελα να σιγουρευτώ για την λανθασμένη επιλογή μου, της ρώτησα την τιμή για βίντεο (χωρίς πρόσωπο φυσικά) και μου είπε μια τιμή σχεδόν όσο η συνάντηση, σφύριξα τέλος του αγώνα, χαιρετούρες και άντε γεια. (Παρόμοια συνάντηση είχα πριν κάτι χρόνια με μια Ρωσίδα που ήθελε έξτρα για πίπα χωρίς προφυλακτικό και είχε αρχίσει να γκρινιάζει για την δεν έμεινε στην Μόσχα που είχε καλύτερες τιμές και πολλούς πελάτες.).
Πάντως η κοπέλα εάν εξαιρέσουμε το μεγάλο τατού και ένα σημάδι (εκ γενετής) στο πίσω μέρος του ποδιού της, είναι όντος μια πανέμορφη κοπέλα και ιδιαίτερο πρόσωπο. Αγγλικά από το τρανσλαιτορ και εάν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
7.627
Πόντοι:
17.356
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Γιώργος Παπ., Bartender 74, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2023
μηπως ειχες φαει κανα πιτογυρο πριν το ραντεβου κ για αυτο σταματησανε τα γλωσσοφιλα μετα ? Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1