Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ομολογώ δεν μου έχει ξαναγίνει να έχω τόσο διαφορετική εμπειρία από άλλους συναδέλφους.

Εμφάνιση, ναι είναι όπως στις φωτό. Μια χαρά πιπινακι, τίποτα τρελό αλλά θα καλύψει όλα τα γούστα αυτών που τους άρεσε το σκινι. Και εδώ τελειώνουν τα καλά.

Δεν ήταν ευγενική, δεν πρόλαβα να κάτσω να βγάλω τα παπούτσια μου ζήτησε τα χρήματα.

Πάω να κάνω μπάνιο, γυρνάω κ δεν κάνει καμία κίνηση. Αγγλικά δε ξέρει, Ε τι θα κάνουμε θα κοιταζομαστε?

Αρχίζω ιεραποστολικό μετά από τη δεύτερη χειρότερη πίπα της ζωής μου. Δε με άφηνε ούτε ο μισός να μπω. Με τα πολλά είχα καβλες κ τελείωσα με συνοπτικές.

Πάω για φρεσκαρισμα, εκείνη όχι. Γυρνάω, δεν κάνει καμία κίνηση για τίποτα. Της λέω πίπα, αρχίζει μου τον παίζει. Σηκώνομαι της λέω έλα εδώ, μου κάνει στοματικό για να ξενερώσεις ξ ως προς σταματά. Αυτό έγινε. Ξεκινάω στα 4, δεν με άφηνε πάλι ούτε ο μισός να μπω. Προσπαθώ, προσπαθώ σιγά σιγά. Τίποτα ποναγε πολύ. Της λέω πονάς να το κόψουμε στο μισάωρο? Δεν καταλαβαίνει κιόλας αγγλικά.. λέω άλλη μια προσπάθεια, τσάμπα τα λεφτά. Πάλι τα ίδια παιδιά. Σταμάταω, κάνει ένα επιφώνημα χαράς. Κ τη βλέπω λες κ τη βίασα. Ξενέρωσα ακόμη περισσότερο.

Υγ, δεν είναι η πρώτη μου κρητική, αν την είχα μεγάλη θα το είχα καταλάβει χρόνια τώρα. Αλλά ας θέσουμε ότι είναι ανατομικό το θεμα, η συμπεριφορά της ήταν απαράδεκτη. Απορώ πως έχει καλές κριτικές, απορώ πραγματικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.113
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 t0t3m, doc_lin, Γιώργος Παπ. και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2023
Να μην απορείς που έχει καλές κριτικές γιατί σε γενικές γραμμές η κοπέλα είναι (ήταν) καλή.

Μπορεί να μπήκε σε tolerance mood και να κουράστηκε. Αυτό δε σημαίνει κάτι.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1