Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Call-Girls 75409
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αιμιλια τη συναντησα χτες το βραδυ αργα στο madison στην κατεχακη. Το ραντεβου ειχε κλειστει για δυο ωρες. Η κοπελα οπως και τις προηγουμενες φορες που εχουμε συναντηθει ηταν ακριβεστατη στην ωρα της. Μπηκε για ντουζακι και ηρθε αιτημη για ολα. Το προσωπο της ειναι η κλασσικη καυλοφατσα (ελαφρως ποιο σπασμενο με την παροδο του χρονου οπως ειναι φυσικο) που σε προκαλει. Η πιπας της ειναι απο αλλο πλανητη βαθια υγρη γερο deepthroat μεχρι να πνιγει. Δινει παθιασμενα γλωσσοφιλα και γενικα η κοπελα βγαζει απιστευτη καυλα πανω στο παιχνιδι. Συνολικα παιχτηκαν τρεις γυροι. Ο πρωτος γυρος ηταν μονο στοματικο μετα ισπανικης μαλλαξης (στον βαζει αναμεσα στις βυζαρες της και ταυτοχρονα στον γλειφει με απιστευτη μαεστρια) οπου το τελειωμα ηρθε στο στοματακι της οπου δεν αφησε σταγονα να παει χαμενη. Δευτερος γυρος μετα τα προκαταρτικα και περασμα προφυλακτικου αρχικη σταση η κλασσικη μετα ηρθε απο πανω οπου αρχισε να κοπανιεται σαν μανιακη και μια να το βαζει απο μπροστα και την αλλη απο πισω γυρισμα στα 4 εναλλαγη "εισοδων" συνεχεια οπου το τελειωμα ηρθε εντος του προφυλακτικου μεσα στην πισω οπη της. Τριτος γυρος ηταν μια επαναληψη του δευτερου με ξεκινιμα απο καβαλημα αυτη τη φορα γυρισμα στα 4 με συνεχεις εναλλαγες "εισοδων" και το τελος ηρθε παλι εντος του προφυλακτικου σε ιεραποστολικη σταση με εμενα να καρφωνομαι μεσα της οσο ποιο βαθια μπορουσα στο μουνακι της. Καθολη τη διαρκεια του ραντεβου η κοπελα εσταζε ζουμακια ασταματητα. Εχει λιγες τριχουλες στο πανω μερος του αιδιου της. Σε γενικες γραμμες η κοπελα τιμαει και με το παραπανο τα χρηματα που ζηταει κοιταει να σε ικανοποιηση οσο περισσοτερο μπορει χωρις να κλεβει ουτε σε χρονο ουτε σε πολυ μπλα μπλα ειναι πεντακαθαρη και στο σεξ δινει ρεσιταλ πορνοσταρικης εμπειριας. Η τιμη οντως ειναι λιγο τσιμπημενη για τα δεδομενα της εποχης αλλα σε καμια περιπτωση δεν κλαις τα χρηματα σου και οποτε μπορω θα την προτιμαω μιας και ειναι απο τις στανταρ επιλογες μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
350€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
trelos1989
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3.194
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, doc_lin, Kontopodis και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2023
Τι κουμπωσες για να την ξεκωλιασεις μαν;
04 Οκτωβρίου, 2023
Μετά από μια κακή κριτική, θα έρθει καπάκι μια καλή.........χμμμμ....ποια να πιστέψω άραγε?
review reaction 1 ctlover
04 Οκτωβρίου, 2023
Όταν έχουμε δύο κριτικές στο καπάκι, μια θετική και μια αρνητική, κατά 90% η αρνητική, είναι που λέει την αλήθεια.
Αυτά.
review reaction 1 Johnstef, Bambaataa
04 Οκτωβρίου, 2023
@greekfeet τι εννοείς τι κούμπωμα;
04 Οκτωβρίου, 2023
@AlexEasyRider αν κανεις search για δικα μου σχολια στο φορουμ θα δεις οτι εχω ξαναπει οτι την εχω συναντησει.....τωρα το τι θελει να πιστευει ο καθενας αυτο ειναι δικαιωμα του, ομως μην ξεχνας ποσοι εχουν γραψει αρνητικες κριτικες στο παρελθον για κοπελες (που ηταν ψευτικες) επειδη δεν τους εκαναν τα "χατηρια" (ακαποτα γαμησια, παραπανω ωρα και εκτονωσεις στο τζαμπα κλπ.). Προσωπικα τη συγκεκριμενη κοπελα την εχω συναντησει αρκετες φορες και λογο της αρνητικης κριτικης θεωρησα σωστο να γρψω δικη μου γιατι θεωρουσα οτι δεν ηταν αντικειμενικη
05 Οκτωβρίου, 2023
Με το κουμπωμα λογικα εννοει βιαγκρα και λοιπα χαπια ανυψωσης Ματάκι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6