Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Call-Girls 130655
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδινές σηκωμάρες,ανταλλαγή μηνυμάτων με το γραφείο και προγραμματισμός ραντεβού σε κοντινό πορνοξενοδοχείο. Πολύ όμορφη κοπέλα έμοιαζε λίγο με μια Ρωσίδα αθλήτρια που είδα πρόσφατα σε ένα meeting και με είχε καυλώσει τρελά.Μακρι μαλλί πλούσιο και ένα κορμί για πολύ γλυψιμο.Καμία σπατάλη χρόνου και κατευθείαν έπιασε δουλειά βάζοντας τον πούτσο μου στο στόμα της. Έγλειψε με μεγάλη προθυμία όλη την περιοχή ενω κοιτούσε με τις ματαρες της.Παίζει άνετα σε GFE ρόλο για PSE δεν της το χω αλλά δεν βγάζει την επιθυμία.Πολύ θετικό ότι από την πλευρά της έγινε προσπάθεια και για δεύτερο γύρο αλλά λίγο κούραση δεν μου έκατσε.Παντως έκανε φιλότιμες προσπάθειες και δεν έφυγε λεπτό από το ραντεβού για χαζολογα και παπαριές.Θετικο ότι το κινητό της έμεινε μακριά από το κρεβάτι χωρίς να το κοιτάξει λεπτο.Σπανιο για βίζιτα το τελευταίο καιρό.
Γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος και θα την ξανασυναντήσω.Κορμι για πολύ γαμησι.Γραφω το review και βλέπω δύο νέα ουκρανακια που μάλλον η Nika παίζει να περάσει το τεστ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
xlm
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
7.467
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mysterious, GALLAS, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού