Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Call-Girls 209752
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρῶτον, ἕνα σχόλιο γιά τὴν τιμή ποὺ ἦταν 130. Θυμᾶμαι νά’χω διαβάσει σέ κάποιες κριτικές καί σχόλια κριτικῶν ὅτι ὑπό προϋποθέσεις κάνουν ἔκπτωση δέκα εὐρώ. Νομίζω ἄν κλείσης μέσω viber ἤ ἄν εἶναι κάποιες ἡμέρες τῆς ἑβδομάδας. Ὅποιος θυμᾶται καλύτερα ἀπό ‘μένα, ἄς τὸ γράψη σὲ σχόλιο ἀπό κάτω. 130 εὐρώ στὸν χῶρο της, λοιπόν.

Κλείσιμο μὲ τὸ πρακτορεῖο μὲ μερικά μηνύματα, ἀλλά ἀργοῦσαν ἀρκετά ν’ἀπαντήσουν, εἰδικά στὴν άρχή. Πῆγα στὸ ξενοδοχεῖο στὶς 20:25. Τηλεφωνοῦσα συνέχεια καί δέν ἔβρισκα γραμμή γιά 5 λεπτά καί πάνω, καθὼς δέν ἀπαντοῦσαν, μέχρι ποὺ δοκίμασα τὸ 2ο νούμερο ὅπου καί ἀπἠντησαν ἀμέσως. Ἔχασα κάτι παραπάνω ἀπό 5 λεπτά, ὁπότε, ὅταν μπῆκα στὸ δωμάτιο, θά’ταν 20:35.

Ἐμφάνιση: ἀφαιρέστε τὴ λάμψη καί τὴ φωτογένεια. Οἱ φωτογραφίες τὴ δείχνουν πιό λεπτή καί πιό μοντελέ, ἀλλά στὸ 1,60 καί 53 κιλά εἶναι πιό «Μεσογειακή», δηλ. «πιό βαρβάτη», ὄχι χοντρή, ἀλλά «ἀναλογική», ἐλλείψει καλύτερου ὅρου. Πρόσωπο: ναί, φέρνει πρός τὴν Debrah Messing, ἀλλά μᾶλλον πιό φεγγαρωτό. Μαλλί αὐτό ἀκριβῶς ποὺ βλέπετε. Στῆθος αὐτό ποὺ βλέπετε, ἀλλά πέφτει ὅταν στέκεται ὄρθια. Τὸ θαῦμα τῶν σουτιέν. Ὅταν ξαπλώνη, φαίνεται πιό στητό. Τατουάζ διακριτικό στὸν δεξιό καρπό καί μουνί ξυρισμένο τελείως μέ ἐξαίρεση ἕναν καθετό «διάδρομο προσγειώσεως» στὸ κέντρο. Φοροῦσε ἕνα νεγλιζέ καί ἐσώρουχα. Πλήρωσα καί μπῆκα γιά μπάνιο. Βγῆκα καί εἶχε γδυθῆ. Τά πεσμένα μαλλιά τά’χε δέσει κότσο. Τῆς πᾶνε πεσμένα κατά τὴ γνώμη μου -γοῦστα μου.

Ξαπλώνει ἀνάσκελα καί ἀρχίζουμε μὲ φιλιά. Γλωσσόφιλα δίνει ἀλλά ὄχι πολύ βαθιά. Δέν ξέρω ἄν εἶναι τὸ στύλ της ἤ ἐπειδή καπνίζει. Ὅπως καί νά’χη, ἐμένα μοῦ φάνηκαν κάπως ψυχρά. Συνέχισα μὲ φιλιά στὸν λαιμό καί περιποίηση τῶν δύο ρωγῶν. Φαίνεται νά τῆς ἀρέση πολύ αὐτό καθώς διεγέρθηκε. Ἐξέπεμπε σήματα νά κατέβω πρός τὸ μουνί, ἀλλά δέν ἤθελα νά τὸ πάω τόσο γρήγορα. Τελικά, ὅμως, κατέβηκα καί ἐκεῖ ἀλλά μὲ τὸν δικό μου ρυθμό. Μή τὴ φιλήσετε στὴν κοιλιά: γαργαλιέται. Γλειφομούνι ἐναλλάξ μὲ φιλιά (γλωσσόφιλα). Μοῦ ἔδινε τὴν ἐντύπωση τῆς διαδικαστικῆς ἤ τῆς ψυχρῆς. Τά βογγητά της ἔδιναν τὴν ἐντύπωση ὅτι ἦταν διαδικαστικά ἔως ψεύτικα μὲ τὴν κακή ἔννοια. Μὲ τὸ γλειφομούνι, ὁλοκλήρωσε σχετικά γρήγορα κάτι ποὺ ἦταν ὁλοφάνερο λόγω τῶν συνεχῶν σπασμῶν. Μόνο ποὺ γιά ‘μένα ἦταν ΠΟΛΥ γρήγορα. Ὁπότε κάπου ἔμεινα ἀνικανοποίητος.

Μετά ζήτησε νά μοῦ κάνη πίπα, ἀλλά εἶπα ὄχι -ἀσυνήθιστο γιά ‘μένα- καθώς, ὅπως μοῦ’πιασε τ’ἀρχίδια μὲ τὰ χέρια της κατάλαβα ὄτι θά’χυνα στὸ πί καί φί. Ὁπότε τῆς ζήτησα νά παίξη μὲ τ’ἀρχίδια μου χρησιμοποιώντας τὰ νύχια της καί γλείφοντάς τα. Αὐτό κράτησε γιά πολλή ὥρα καί σέ διάφορες στάσεις μέ ψιλοπεριστασιακά γλωσσόφιλα τά ὁποῖα -φιλιά- παρέμειναν κρύα καί διαδικαστικά. Τουλάχιστον ἔτσι τά’νιωσα. Ἀρκετές φορές εἶπα ὄχι σέ σέξ καθώς δέν μοῦ εἶναι δυνατό νά κάνω δεύτερο γύρο ὅπως ἐπιβάλλει τὸ «πρόγραμμα τῶν ἐπαγγελματιῶν». Σέ κάποια φάση, κατάφερα νά τὴν πείσω γιά λίγο γλειφομούνι, δεύτερη φάση. Στό τέλος ὅμως ἦλθε ἡ ὥρα γιά σέξ. Συμφωνήσαμε στὴν ἁπλή ἱεραποστολική στάση, ὅπου καί ἔχυσα ἀμέσως λόγω τῆς διεγέρσεως τῶν ἀρχιδιῶν ἀπ’τὰ δάκτυλά της καί τὴ γλῶσσα της. Πίπα μὲ τὴν κλασσική ἔννοια δέν ὑπῆρξε μὲ δική μου, ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΗ πρωτοβουλία: θά τελείωνα πολύ γρήγορα, ἀστραπιαῖα καί ἡ ἴδια δέ δέχεται στό στόμα, ὅπως γράφει καί στὸ προφίλ.

Ἀκολούθησαν 10 λεπτά social περί ἀνέμων καί ὑδάτων σέ ἀρκετά καλά ἀγγλικά κατά τὰ ὁποῖα ζήτησε νά τῆς φέρουν τὸ βραδυνό γεῦμα τὸ ὀποῖο εἶχε παραγγείλει νωρίτερα -δέν τό’φαγε ‘κείνη τὴν ὥρα, τὸ κράτησε γι’ἀργότερα καθώς εἶχε ραντεβού μετά ἀπό ‘μένα- καί ὄπου ἀποκάλυψε ὄτι εἶναι καί καπνίστρια καί ἀτμίστρια. Ἕκανα ντούς καί ἔφυγα στὸ τέλος τῆς ὥρας.

Συμπέρασμα: καλή καί ἀξιόπιστη γιά ἕνα ξεφόρτωμα, δηλ. δέ θά χάση κάποιος, ἀλλά τίποτα τὸ ἰδιαίτερο καθώς εἶναι ψυχρή καί διαδικαστική

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
27.814
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, BIG_BIG_BEN, Elganador και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2023
1)
"ὅπως μοῦ’πιασε τ’ἀρχίδια μὲ τὰ χέρια της κατάλαβα ὄτι θά’χυνα στὸ πί καί φί. Ὁπότε τῆς ζήτησα νά παίξη μὲ τ’ἀρχίδια μου χρησιμοποιώντας τὰ νύχια της καί γλείφοντάς τα. Αὐτό κράτησε γιά πολλή ὥρα καί σέ διάφορες στάσεις "

κυριε χορνυ μας, πρωτη φορα ακουω για στασεις σε πιασιμο αρχιδιων. Εμμμμ
αληθεια, ποσες στασεις (για να μαθαινουμε και εμεις) υπαρχουν ? Χμμμ;

2)
"ἦλθε ἡ ὥρα γιά σέξ. Συμφωνήσαμε στὴν ἁπλή ἱεραποστολική στάση, ὅπου καί ἔχυσα ἀμέσως.
"Ἀρκετές φορές εἶπα ὄχι σέ σέξ καθώς δέν μοῦ εἶναι δυνατό νά κάνω δεύτερο γύρο"

συμφωνησατε κιολας ΕμμμμΕμμμμ

3)
"Πίπα μὲ τὴν κλασσική ἔννοια δέν ὑπῆρξε μὲ δική μου, ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΗ πρωτοβουλία: θά τελείωνα πολύ γρήγορα, ἀστραπιαῖα καί ἡ ἴδια δέ δέχεται στό στόμα."

σκεψου ασυνηθιστα, να στην ελεγε και απο πανω ομως εεε ??? Κρίμα

4)
Συμπέρασμα: καλή καί ἀξιόπιστη... ἀλλά τίποτα τὸ ἰδιαίτερο
Money Mouth

5)
"Ἀκολούθησαν 10 λεπτά social περί ἀνέμων καί ὑδάτων σέ ἀρκετά καλά ἀγγλικά κατά τὰ ὁποῖα ζήτησε νά τῆς φέρουν τὸ βραδυνό γεῦμα τὸ ὀποῖο εἶχε παραγγείλει νωρίτερα -δέν τό’φαγε ‘κείνη τὴν ὥρα, τὸ κράτησε γι’ἀργότερα"

επικη παραγραφος - επικη κριτικη Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 Yatoputso, TOMCRUISE
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1