Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αποφεύγω κοπέλες που δεν δείχνουν πρόσωπο αν και τις ελάχιστες φορές που το επιχείρησα δεν έφυγα με παράπονο.
Ειδικά στην Ηλέκτρα μπορώ να πω ότι οι τίγκα στα φίλτρα φωτογραφίες με προδιέθεταν να την αποφύγω αλλά επειδή έφαγα ακύρωση από άλλη μπουμπού είπα να το ρισκάρω και να τη συναντήσω αφού τη βρήκα διαθέσιμη την ώρα που ήθελα.
Να πω ότι πρέπει να αλλάξει φωτογραφίες γιατί αυτό το φιλτραρισμένο look την αδικεί, δεν το χρειάζεται και δίνει και την αίσθηση ότι ο τύπος που τις έβγαλε έκανε φτηνοδουλειά.
Όμορφη κοπέλα, φυσικό πρόσωπο, αλλά δεν θα αναφέρω 2 χαρακτηριστικά του αφού έχει επιλέξει να μην το εμφανίζει. Ούτε επεμβάσεις ούτε χείλη ροφού. Επιτέλους.....
Μαλλί ξανθό βαμμένο, αλλά το πραγματικό της είναι εδώ στις φωτό.
Μου άρεσαν πολύ τα τατού στα χέρια της, της πάνε πάρα πολύ και μου θύμισε μια τσόντα του EOG από Λευκορωσία που είχε κάνει κάτι κάτι παρόμοιο......Γερο-μύστης
Μου έκαναν εντύπωση (θετική) οι μεγάλες και σκληρές ρώγες της, ότι πρέπει για πιπίλα.....Γιούπιιι!
Σε γενικές γραμμές ένας αξιαγάμητος πουτσομεζές και πολύ καλός χαρακτήρας, με χιούμορ και καλή γνώση ελληνικών......
Α, κούρεμα (μουνί) μοϊκάνα, όπως το βλέπετε στις φωτό...Ναι!
Χωρίς να έχει καμία απίστευτη τεχνική που θα μου μείνει αξέχαστη, στο κλαρίνο αποδείχτηκε εξαιρετική και ακούραστη, θα μπορούσα κάλλιστα να έχω αναλώσει όλη την ώρα σε 69 όπου γεύτηκα άπλετο σλάβικο μουνόγαλο μετά από πολύ καιρό και το είχα πελώρια ανάγκη.....Σπασίκλας
Είναι και στενομούνα και αναγκαστικά έγινε χρήση λιπαντικού αλλά τον έφαγε καλά χωρίς παράπονο.
Στο cim το κορίτσι έδωσε ρεσιτάλ και με στέγνωσε μέχρι τελευταίας σταγόνας.:smiling-face-with-heart-eyes:
Δεν θα αναφέρω κάτι παραπάνω, πέρα από το ότι ήταν στις τελευταίες μέρες της εδώ και το μυαλό της ήταν μάλλον στο σπίτι της αλλά ακόμη και έτσι ήταν άψογη στην ώρα που περάσαμε μαζί και έφυγα χωρίς κανένα παράπονο.
Δε νομίζω να μείνει κάποιος με παράπονο από την κοπέλα, τουλάχιστον αν τον καλύπτει εμφανησιακά και δεν απαιτεί κάτι extreme στο κρεβάτι.

Φέρτε κανα πιπίνι ρε σεις Γιούπιιι!.....ξεχάσαμε να γαμάμε, θα ξεχάσουμε και πως να γράφουμε και κριτικές....Χαμόγελο με γλώσσα

Καλά βόλια σε όλους.....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.260
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, GALLAS, delipas και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού