Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πιπινι γαλακτος ιδανικο και ικανο για καυλες του ειδους.
Ελαφρος κατωτερη η εμφανιση απο κοντα αλλα η ηλικια κερδιζει παντα στο ζυγισμα.
Απο τις πολυ καλες στην προσπαθεια, παρολο που ειναι νεα προσφερει ολο το σετακι στο σεξ, αυτο που θα περιμενες απο καποιες που εχουν σαφως μεγαλυτερη εμπειρια.
Στο προσωπο της βαζω λιγο μεγαλυτερο βαθμο για το χρωμα των ματιων της και μονο, το βλεμμα με το πρασινο χρωμα ειναι δυσκολο να μην το εκτιμησεις.
Η επικοινωνια της καλη απλα να εχεις στο μυαλο σου οτι μιλας με ενα πιτσιρικι, μην περιμενεις σοφες κουβεντες οπως και λιγο τρελα ειναι υπαρκτη.
Μετα απο τα ατιθασα φιλια στο στομα ξεκινησε την επαφη με την πουτσα μου και ενα στοματικο που με εντυπωσιασε.
Σκεφτομαι οτι αν συνεχισει την καριερα της στον τομεα θα γινει μαστερ στην πιπα, τοσο η θεληση οσο και το ταλεντο της ειναι αξιοθαυμαστα.
Πριν φτασω στο χυσιμο την σταματησα γιατι ειχα στο μυαλο απο την αρχη να της κανω ενα γλειφομουνι.
Το πεδιο καθαρο και περιποιημενο, η αισθηση αρεσε σε μενα αλλα αρεσε και σε εκεινη, το δειχνανε οι σπασμοι στο σωμα της.
Για λιγο εγινε ενα ιεραποστολικο απλα για να χυσω ενω φιλιομασταν.
Το μουνακι της εχει καλη αισθηση και το γαμησι απο την αρχη το ενιωθε.
Στον δευτερο γυρο της εδωσα χωρο για πρωτοβουλιες που της αρεσει να παιρνει και το αξιοσημειωτο ηταν το cow που μου εκανε, αλλο ενα σημειο στο οποιο αναμενεται να διαπρεψει.
Εκανε ωραια καρφωματα πανω μου και με τις εκφρασεις στο προσωπο καταφερε να γινει πολυ πιστευτη στο οτι το ευχαριστιεται.
Οι αντοχες της ειναι ηδη καλες, παρολο το στενο μουνι και παρολο το καλο σφυροκοπημα που της εκανα στο doggy.
Δεν εχω να πω περισσοτερα εκτος του οτι θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο χαμηλη η τιμη αφου ειναι και στην αρχη ακομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού