Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 9 10
Call-Girls 59122
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Vivi καθώς όπως την είδα γούσταρα αρκετά το έκφυλο παρουσιαστικό της αν και χωρίς πρόσωπο έλεγα τι θα δω.
Βάλτε 2-3 χρόνια παραπάνω, σώμα ότι βλέπετε και ακόμα καλύτερο πρόσωπο όμορφο, cute, συνηθισμένο... δεν θα πεις γουάου αλλά ως σύνολο ξετρελάθηκα.
Συνενόηση με το γραφείο για ανάλ και τελείωμα στο στόμα... κάτι που δεν έγινε. Γουστάρει φροντιστές και να ρέει το πράσινο.

Ελληνικά πολύ καλά αν και σπαστά αλλά μπορείς να αναλύσεις άνετα τη κοσμοθεωρία του σύμπαντος.
Βυζάκια μικρά αλλά θαυματουργά και ρόγες που γίνονται πύραυλοι όταν καβλώσει. Κώλος θεϊκός και γούσταρα απίστευτα. Πετίτ τέρμα η κοπέλα.
Συμπεριφορά από τις καλύτερες αν αρχίσεις τη πάρλα δεν σταματάς... κάτι που εκείνη σταμάτησε για να ξεκινήσουμε τα παιχνίδια, άλλες φορές απλά μιλούσαμε και κανά 3-5 λεπτά.

Φιλιά... τι φιλιά... γλωσσόφιλα... τι γλωσσόφιλα... τρώγαμε ο ένας τον άλλον, δάγκωνε και τη γλώσσα μου. Αγκαλιές και πίπα τώρα από τις καλύτερες... έγλειψε τα πάντα γύρω γύρω και στο στόμα μέχρι τέλους να μην μπορεί να ανασάνει.
69 τα είδαμε όλα και παραλίγο να χύσω... το κακό μου είπε δεν θέλει να χύσω στο στόμα της και αυτό μου γάμησε τη συνέχεια αναλ κλπ.
Ιεραποστολικό να κάνω μπασίματα σε όλες τις θέσεις και να γουστάρει. Έπεσε και σπατουλιάρισμα όπου ρέει το ύδωρ της κορασίδας και τσουπ τελειώνει γραπώνοντας το μαλλί και κάνοντας μου μπούκλες.

Ξανά ιεραποστολικό και κάπου φάνηκε να πονάει αλλά άντεξε μέχρι τα πόδια της να φτάσουν τον τοίχο.
Στα 4 στηνόταν πολύ καλά αν και μερικές φορές τον κουνούσε λίγο... όταν κουραζόμουν εγώ γαμιόταν μόνη της στον πούτσο μου... τέλειο θέαμα και η κωλάρα της όλα τα λεφτά ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.
Ξαπλωτό και όρθιο φύγανε γρήγορα καθώς δεν έβρισκα λόγω πετίτ πως θέλω να μπω και κατέληξε από πάνω να καβαλάει λες και δεν υπάρχει αύριο.

Με τελείωσε η ρουφιάνα εκεί και βγήκα να τη χύσω στο δεξί της μπούτι όσο πρόλαβα.
Ντουζάκι στην αρχή, στη μέση και στο τέλος . Σόσιαλ αρκετό και ενδιαφέρον... καλό τυπάκι και καλή συμπεριφορά. Μην αφεθείτε στο σόσιαλ γιατί μπορεί να φάτε όλο το χρόνο εκεί αν και η τύπισσα θα σας τον παίζει καθόλη τη διάρκεια.
Δρόμο από το δωμάτιο.. πρώτα αυτή... μετά εγώ και ακουστήκαμε στον όροφο λόγω ότι είναι χαμηλών τόνων στο σεξ αλλά στο σόσιαλ ακουγόμασταν σε όλους τους ορόφους.
Θα ξαναπάω σίγουρα, ελπίζω να την προλάβω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 23, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Kontopodis, koukoskoukou και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Αυτό το ταττου στο δεξί μάγουλο κάτι μου θυμίζει, την Κορίνα από Φ6?
review reaction 1 hornyasfuck
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Την ειχα δει, στο site του γραφειου και την ειχα στα υποψην. Αυτη η υπηρασια > τι ειναι?
Η τιμη 120 ειναι?
review reaction 1 hornyasfuck
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Η κοπέλα είναι η γνωστή Κορίνα που δούλευε πριν λίγο καιρό Φυλής 65 84 κτλ.
Βέβαια εκεί το κόστος ήταν 20€!!!
review reaction 1 hornyasfuck
28 Σεπτεμβρίου, 2023
240 εὐρώ ἡ ὥρα;
review reaction 1 TOMCRUISE
28 Σεπτεμβρίου, 2023
@Pa Luki Luk Δεν είχα κάνει τη σύνδεση αυτή γιατί η vivi μου φάνηκε πιο κοντή και λιγότερο λεπτή από τη Κορίνα, αλλά έτσι πρέπει να είναι, έχει και ένα τατού στον αριστερό ώμο με ένα όνομα νομίζω.
review reaction 1 Pa Luki Luk, hornyasfuck
28 Σεπτεμβρίου, 2023
To τατου σε αυτην με παρεπεμψε, αλλα μου φαινεται πιο νταρντανα η βιβή.
review reaction 1 Pa Luki Luk, hornyasfuck, Reuzel
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Αυτό με το αναλ μου τη δίνει αφάνταστα
Η το προσφέρει η όχι
Εγώ που διαλέγω πάντα βάσει αυτής της υπηρεσίας είναι ξενέρωμα να τρώω πόρτα αφού έχω συνεννοηθεί απο πριν !
review reaction 1 ΜΑΙΚΛΜΑΙΚ, Reuzel, Trifonbakatsoulias και 2 άλλα μέλη
28 Σεπτεμβρίου, 2023
ΑΝΑΚΑΛΩ. Δεν πρέπει να είναι η Κορίνα, αλλά κάποια που της μοιάζει και ήταν ξεκινήσει πριν αρκετό καιρό στο ίδιο γραφείο, αλλά αναβλήθηκε.
review reaction 1 hornyasfuck
28 Σεπτεμβρίου, 2023
Στην ημερησια ενημερωση, η Κορινα φαινεται σήμερα στο Φυλης 65
review reaction 1 Reuzel, hornyasfuck, Pa Luki Luk
28 Σεπτεμβρίου, 2023
120 την ώρα...
Το αναλ δεν έγινε γτ δεν το ζήτησα εγώ τελικά.
Σίγουρα δείνει κώλο και το τελείωμα στο στόμα που είπε όχι στην αρχή της πίπας με ξενερωσε... βέβαια αν βγει η πρασινάδα αλλάζουν όλα για αυτές
review reaction 1 hornyasfuck
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2