Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σκεφτόμουν για μέρες τι να γράψω, που να ανταποκρίνεται σε μια μπερδεμένη συνάντηση όπου ναι μεν ολοκληρώθηκε επιτυχώς από μεριάς μου, ωστόσο κάθε φορά που σκεφτόμουν το πρόσημο, δυσκολευόμουν να γείρω στο +.

Εξ'ου και άτιτλη η κριτική..

Πάμε στα θετικά.

Καθαρός και τακτοποιημένος χώρος.
Ατμόσφαιρα άκρως ερεθιστική με αρωματικό στικ και μουσική από τα βάθη της Ινδίας ή τέλος πάντων χαλαρωτικά ανεβαστική.

Αρνητικά....

Η αρχική διάθεση της κοπέλας όπου έπρεπε να κάνω προσπάθεια να σπάσω παγόβουνο...
Ένα πρόσωπο καμία σχέση με το εξωτικό των φωτό. Ταλαιπωρημένο και αρκετά γερασμένο. Κορμί αρκετά καλό αλλά στήθος γιοκ και πισινός αταίριαστος όταν ήταν όρθια. Πολύ φλατ.

Γενικά στυλ Ινδιάνας με αυστηρότητα και απόσταση.

Ξενερωτικοί κανόνες υγιεινής σε βαθμό να χάνεται η στύση γιατί έκανα το λάθος να πιάσω το πτηνό μου πριν το σκούφωμα και έπρεπε να μου εξηγήσει ότι δεν πρέπει να ακουμπήσω πουθενά το χέρι μου.
Με οδήγησε σε μια κατάσταση όπου πρόσεχα την κάθε κινησή μου για να μην γίνει διακοπή για νέες συστάσεις!

Ναι, καταλαβαίνω ότι πρέπει να υπάρχουν κανόνες αλλά εδώ, αν δεν υπήρχε η ατμόσφαιρα που έκλεινα τα μάτια μου για να φαντασιωθώ κάποια άλλη κοπέλα, θα είχαμε πάει κουβά!

Σε λίγο θα μας εξετάζουν το πέος με μικροσκόπιο.....

Άρα είχαμε μια όχι ιδιαίτερη παρουσία, με ύφος αδιάφορο, με σπαστικές συστάσεις λες και ήμουν κάνας βρωμύλος....

Στον αντίποδα η καταπληκτική ατμόσφαιρα, το γεγονός της πρόσφατης φόλας που δεν ήθελα να επαναληφθεί, η προσπάθειά μου να ασχοληθώ μαζί της και να την χαλαρώσω αλλά και η συμμετοχή της που από ένα σημείο και μετά ανέβηκε σε ικανοποιητικά επίπεδα, έσωσαν τη συνάντηση και ήρθε το όμορφο τέλος.

Πολύ καλό στοματικό, καμία δυσαρέσκεια σε αλλαγές στάσεων αλλά σταθερά γκριμάτσες πόνου σε κάθε διείσδυση και χρήση αρκετού τζελ.

Με κλειστά τα μ΄άτια έφτιαξα το παραμυθάκι μου για να ολοκληρώσω και να πάει καλά η συνεδρία.

Όμως επιμένω, πως δεν πληρώνουμε υπηρεσίες στούντιο και σίγουρα αν η κάθε κοπέλα έχει κούραση από πολλά επαναλαμβανόμενα ραντεβού, θα πρέπει να ξεκουράζεται για να μην υπάρχουν αυτά τα θέματα.

Σημειωτέον ότι ήμουν αν όχι το πρώτο, σίγουρα το δεύτερο ραντεβού και σκέφτομαι πως θα ήταν η κατάσταση αν την έκλεινα για αργά το βράδυ.

Πάμε γι'άλλα και καλύτερα..

Υγεία και προσεκτικές επιλογές σε όλα πλέον!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.204
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, mancunian1986, Aragorn135 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2023
Αυτό με την κούραση των κοριτσιών είναι πολύ μεγάλο πρόβλημα! Επιρρεάζει σε τεράστιο βαθμό την διάθεση της κοπέλας και έχει αντίκτυπο στην ποιότητα του ραντεβού. Έχω τύχει πολλές φορές σε ραντεβού, που η κοπέλα είναι σε φάση "ΟΚ πφφ άντε να ανοίξω τα πόδια μου να τελειώνουμε", έχοντας πληρώσει ένα αξιοσέβαστο ποσό. Ωστόσο, νομίζω πως ίσως να μην φέρει την πλήρη ευθύνη το εκάστοτε γραφείο. Το γραφείο θα στείλει στην κάθε κορίτσι πως υπάρχει ενδιαφέρον για ραντεβού και μετά είναι στο χέρι τους να πούν ναι θέλω/μπορώ ή οχι. Αν μερικές είναι άπλειστες τότε το πρόβλημα είναι με τις ίδιες.

Να είμαστε όλοι καλά και να καρφώνουμε αμείωτα.
review reaction 1 mysterious, hornyasfuck, srek7 και 2 άλλα μέλη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1