Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Marcelina. Έκατσε να τη συναντήσω όταν έψαχνα άλλη και πήγα ήδη μερικές φορές καθώς αξίζει η κοπέλα.

Ότι βλέπετε στις φωτό χωρίς τη λάμψη. Ήρθε χαμογελαστή και γεμάτη ενέργεια. Cute πρόσωπο, σώμα οκ αλλά αρχίζει και φαίνεται η χαλάρωση οπότε τα επόμενα χρόνια πρέπει να πίασει δουλειά.
Είναι μανούλα και για αυτό η χαλάρωση. Βυζιά φυσικά και όμορφα που γεμίζουν το χέρι και ρώγες σαν ελιές που μεγαλώνουν όταν καυλώνει. Ρούχα πολύ κάζουαλ με τοπάκι άσπρο, κοντό τζιν και κάτι τσόκαρα... μαύρο εσώρουχο που δεν έδωσα καν σημασία.
Αγγλικά πολύ καλά και κάνεις και συζήτηση. Είναι κοντή... κοντό καυλάκι αλλά όχι compact. Καθαριότητα φουλ και μύριζε υπέροχα.

Άπλετα γλωσσόφιλα, τριψήματα... ζει για να σε καυλώνει. Ξεκίνησε δουλειά κατευθείαν, αγκαλιές, φιλιά και με τη μία στο στόμα. Η τύπισσα ζει για να τον έχει στο στόμα πραγματικά. Γλείφει όλη τη περιφέρεια, βάζει τα μπαλάκια τέρμα μέσα, παίζει με τη γλώσσα της από πάνω μέχρι κάτω. Προσπαθούσε συνεχώς DT και να ακους τα γλουγλουγλου συνεχώς και τέλος να λες θα τα βγάλει ή όχι.... Ευτυχώς για μένα δεν είχε φάει.
Πήγα για σπατουλάρισμα κάτω και κλειστού αλλά περίεργου τύπου μουνί.... γευστικό και για αυτό την άφησα κανά 40 λέπτο σε 69 να της γαμάω το στόμα και να γουστάρει.
Κάποια στιγμή κοίταζε τηλεόραση τσόντα και λέω τι παίζει, August... τη γυρνάω 69 στο πλάι και συνεχίσαμε μαζί να τη βλέπουμε.

Κατευθείαν ζήτησε σεξ αφού τελείωσε... πλαστικό και κατευθείαν ιεραποστολικό... αγκαλιές, φιλιά και μετά γρήγορες στροφές που γούσταρε πολύ περισσότερο. Αντέχει αρκετά...
Καβαλάρισα δεν ξετρελάθηκα καθώς έκανα εγώ όλη τη δουλειά αλλά στηνόταν πολύ καλά για να τον νιώθει μέσα.
Στα 4 στήσιμο σούπερ να σπαρταράει και να ζητάει και άλλο... ο κώλος της πολύ καλός. Έφαγε και ελαφριά μπατσάκια. Ξαπλωτό τα ένιωσε όλα.
Τέλος στα όρθια και να πηδιέται στην αγκαλιά μου... δεν άντεξα πολύ όμως.
Τον πήρε στο στόμα και τέλος να στραγγίζει μέχρι τη τελευταία ρανίδα του σπέρματος μου... χαλαρά και με νάζι τα έφτυσε.

Μπανάκι από αυτήν και από μένα, λίγο σόσιαλ και στο καλό από το άντρο της ακολασίας μας.
Ελπίζω να προλάβω μέχρι την επόμενη εβδομάδα που φεύγει. Δοτικότατη και μου άρεσε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, TOMCRUISE, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού