Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Της δινει πολλα συν το νεαρο της ηλικιας. Ειναι ενα γλυκο κοριτσι που εχει την ζωντανια που θελουμε αλλα οχι τοσο μουναρα στο προσωπο οσο την βλεπεις στις φωτογραφιες.
Απο την αρχη ηταν ανοικτη στην επικοινωνια με αγγλικα περα απο τα βασικα και υπομονη να ακουσει. Σαν εσκορτ δεν εχει πολυ εμπειρια αλλα της κοβει και σε μερικες απο τις υπηρεσιες προκαλει εκπληξη το ποσο καλη ειναι.
Ο αυθορμητισμος ξεκιναει με τα φιλια και συνεχιζεται σε ολη την διαρκεια του ραντεβου. Πολυ προσεγμενη στην καθαριοτητα και στην περιποιηση, το σωμα της μοσχοβολαει παντου. Μεγαλο πλεονεκτημα το οτι θελει να ευχαριστιεται εξισου με τον πελατη το ραντεβου.
Το τσιμπουκι ονειρο με αξιοπρεπες γλειψιμο στις μπαλες αλλα και με την αθωα απειρια της ηλικιας της. Εχει ομορφο μουνι που στραγγιξα με το στομα μου αλλα και ομολογουμενος στενο. Στο σεξ δινεται ολοκληρωτικα, ξεχναει οτι ειναι επι πληρωμη και το αποτελεσμα ξεπερασε τις προσδοκιες μου.
Ανετα μου ανταποκριθηκε το εργαλειο για δυο γυρους και μου το μουσκεψε καλο το μουνι της. Οσο ειναι νεα δυσκολα θα μεινει ανεργη....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, xagnostos2006, old boy και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού