Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη κριτική για την κοπέλα λοιπόν, η δικιά μου. ημερομηνία ενδεικτική. βραδινή ώρα γύρω στις 12, 1. Το λέω αυτό διότι η κοπέλα μου είπε ότι προτιμά να μη δουλεύει αργά το βράδυ, επομένως ίσως να ήταν κουρασμένη. Αναρωτήθηκα κιόλας, αν σηκώθηκε και από το κρεβάτι της για να έρθει. Αν όντως το έκανε, μπράβο της. Μου έδωσε την εντύπωση νέας στο χώρο. Στις φωτό βλέπετε, ακριβώς αυτό που θα συναντήσετε. Πολύ αδύνατη, εμένα δεν με χαλάει. Το αντίθετο. Σώμα όχι γυμνασμένο, αλλά όταν είσαι τόσο νέα, δεν παίζει και τεράστιο ρόλο. Πρόσωπο, μικρό και όμορφο. Ήρθε casula, ντυμένη με αθλητικά. Θέλει να ευχαριστήσει. Τσέκαρε συχνά για το πώς ήμουν και τι ήθελα. Το εκτίμησα αυτό. Ανταποκρίνεται σε ό,τι ζητήσεις. Φιλί με γλώσσα, αλλά ένιωθα ότι δεν ήταν και το καλύτερο της. Δάκτυλα δεν πήρε. Γλύφει παπάρια και το τσιμπούκι καλό. Αν και τίποτα δεν ήταν άσκημο, δεν ένιωσα ότι υπήρξε κάτι το ξεχωριστό. Έβαλα ίσως στο αν θα τη ξανασυναντούσα, γιατί μπορεί να μη κάθισε η μέρα (όπως λένε) για κάτι ιδιαίτερο ούτε για εμένα ούτε για εκείνη. θα την ξαναέπαιρνα πάντως, αν κάποια μέρα κάποια από τα στανταράκια μου δεν θα ήταν διαθέσιμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
αστυαναξ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.267
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, maradona7, mancunian1986 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού