Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Παρασυρόμενος από τις γελαστές φωτό της Δομινίκης, πήρα το ρίσκο, αφού πληροφόρηση δεν υπήρχε, ούτε καν η Έλεν γνώριζε να μου δώσει ένα χιντ…

Σκέφτηκα ότι εφόσον στο 95% των επιλογών μου περνάω ζάχαρη, μικρές οι πιθανότητες φιάσκου.
Παρά τη θετική μου διάθεση, ήμουν προετοιμασμένος για χαμηλή πτήση.

Με υποδέχτηκε με κάζουαλ ρούχα αλλά λέω δε βαριέσαι. Μην κρίνω από την αρχή αρνητικά..
Χειροφίλημα από μεριάς μου, σύσταση και χαμογελάκια. Πολύ μινιόν, με χαριτωμένο πρόσωπο.
Κάποιες αδιάφορες κουβέντες σε καλά Αγγλικά και με στέλνει στο μπάνιο. Πριν μπω μέσα με φωνάζει και μου ζητάει προπληρωμή. Χμ…

Δεν αρνήθηκα αν και δεν μου έχει ξανατύχει από το συγκεκριμένο γραφείο..
Της έδωσα και το εξτραδάκι για σιμ, όπου από έναν της μορφασμό αντιλήφθηκα ότι δεν το γουστάρει και τη ρώτησα αν δεν της αρέσει δεν το κάνουμε… μου απάντησε σφιγμένη οκ.

Βγαίνω από το μπάνιο και τη βλέπω στο κρεβάτι με ένα μικρό στριγκάκι. Το κορμάκι της για πολλές τρελίτσες, πολύ σωστά καταμερισμένο και σε καλή κατάσταση από θέμα σφίξης. Ηλικιακά κοντά στα τριάντα με κορμί πολύ νεότερης.
Στήθος στητό λεμονάτο με ρωγίτσες ροζέ.

Με το που ξαπλώνω παίρνει το αντισηπτικό σπρέϊ να με ψεκάσει για να ξεκινήσει πίπα όπως μου είπε.. Χμμμ...

Της ζητάω να περιμένει λίγο να κάνουμε προκαταρκτικά να σηκωθεί το πετούμενο.

Την παίρνω αγκαλιά πάω να τη φιλήσω, μου ακουμπούσε ίσα τα χείλια και την ένιωθα να μη θέλει σωματική επαφή. Πολύ ευγενικά της ζήτησα να φιληθούμε με γλώσσα, χαζογελούσε λες και ήταν ανήλικη.. Χμμμμ...

Πάω να γλείψω τα θεσπέσια βυζάκια, τραβιόταν…. Σένσιτιβ μου κάνει και με αποτρέπει.. Χμμμμμμμ….

Λέω εντάξει, πάμε για πίπα. Ψέκασμα και παίρνει θέση από πάνω μου λες και φούσκωνε στρώμα θαλάσσης.
Μηχανική κίνηση πάνω κάτω, με την ίδια δύναμη, ρυθμό και θέση... Πόση ρουτίνα πια…..

Προσπαθούσα ο φουκαράς να σκέφτομαι κάτι πιο καβλωτικό όμως με τον τρόπο που τρομπάριζε μου έδειχνε ότι ή δεν γνωρίζει ή θέλει να με ξεπετάξει… Η χειρότερη πίπα που μου πήραν ποτέ! Χμμμμμμμμμμ…..

Ευγενικά πάλι, της λέω να χαϊδευτούμε λίγο και κάτσαμε με τα γόνατα στο κρεβάτι, πίσω της εγώ πιάνοντας απαλά τα στηθάκια της και προσπαθώντας να την φιλήσω στο λαιμό εκείνη με ένα ιδιαίτερο τρόπο σα να δυσανασχετούσε.
Της έβγαλα το στρινγκ και μου έκλεινε τα πόδια της μη τυχόν και την ακουμπήσω! Χμμμμμμμμμμμμμμμμ……..

Εν τω μεταξύ το πλαδαριασμένο μου πτηνό προσπαθούσε να ανακαλύψει πηγή ερωτισμού και ηδονής αλλά φεύ!
Τελούσε σε κατάσταση ημιαργείας..

Χαϊδεύοντας το μικρό σφριγηλό της πισινό, βρήκα παρακαμπτήριο για το μουνάκι της και με το που ακούμπησα το δάχτυλο απάνω στο συγκεκριμένο σημείο, τραβήχτηκε λες και την τίναξε ρεύμα και με χαζοχαμόγελο με κοίταξε αμήχανα.

Τη ρωτάω αφού δεν θέλεις να κάνεις το ραντεβού γιατί δεν το λες από την αρχή να φύγω;
Με κοιτούσε με το ηλίθιο ύφος που δεν άντεξα και της λέω τέλος!

Η πρώην αεροσυνοδός το έριξε το αεροπλάνο!

Σηκώθηκα, ντύθηκα και μίλησα με το γραφείο, προσπαθώντας πάλι να μείνω ψύχραιμος και φυσικά τους ζήτησα τα χρήματα πίσω. Δεν ήθελα να τα ζητήσω από την Δομινίκη.

Η Έλενα κατάλαβε, με ξέρει ως πελάτη ότι δεν δημιουργώ προβλήματα και γενικώς περνάω πάντα καλά με τις κοπέλες.
Συνεννοήθηκε με την αεροσυνοδό να μου επιστρέψει τα χρήματα και χαιρέτησα απλά και έφυγα ενώ εκείνη ήταν στον κόσμο της…

Μετά από το φιάσκο αναρωτιέμαι ακόμη….

Μα κανένας;;;;;;;;;

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.204
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Kavouras13, maradona7 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Αεροσυνοδός αυτή... αερογάμηδες οι άλλοι... συχνό το φαινόμενο πλέον αγαπημένε μου φίλε.
review reaction 1 hornyasfuck, mysterious
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Πάλι καλά που πήρες τα χρήματα πίσω και πολύ καλά εξηγήθηκε το γραφείο.
review reaction 1 The Saint*, hornyasfuck, mysterious
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Ευχαριστούμε πολύ. Ήταν στα υπόψιν μου η μικρή.

Έτσι!

review reaction 1 hornyasfuck, mysterious
12 Σεπτεμβρίου, 2023
πωωωωω ρε φιλε τι περασες?????????????
εσωσες πολυ κοσμο κ εγω τοσες μερες αναρωτιομουνα γιατι δεν γραφει κανενας κατι για το κοριτσι...
κριμα την ομορφια της ρε γαμωτο,αμα δεν θελεις κατσε σπιτι σου κοπελια , προφανως δεν ειναι για ολες αυτο το λειτουργημα...
review reaction 1 hornyasfuck, mysterious
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Συναγωνιστή, η καρτέλα του γραφείου αναφέρει 21 ετών, εσύ αναφέρεις γύρω στα 30!
Είναι δυνατόν να υπάρχει τέτοια απόκλιση;
Ξέρουμε ότι σχεδόν πάντα υπάρχει μία απόκλιση δύο τρία χρόνια από την πραγματική ηλικία, αλλά εδώ δέκα χρόνια;
review reaction 1 hornyasfuck, mysterious
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Χχχμμμμ.... Ντρέπονται νά ποῦν ὅτι τὴν πάτησαν... Χχχμμμ....
review reaction 1 TOMCRUISE, The Saint*, mysterious
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Το Φευ δεν τονίζεται, κύριε! Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 mysterious, hornyasfuck
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Εαν σου είπε ότι είναι αεροσυνοδός ,τότε μας κοροϊδεύει!
Για όσους έχουν ταξιδέψει Ρωσία με Aeroflot ακόμη και σε εσωτερική πτήση πχ,Μόσχα-Αγ.Πετρούπολη
το προσωπικό είναι μουνάρες!
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, old boy
12 Σεπτεμβρίου, 2023
@score73: Ξαναγράφω σώμα 24 φάτσα 30
@ HoneyVoskos: Δεν μου το είπε μόνο...Μου έδειξε στην αρχή φωτογραφίες της επαγγελματικές.

Μεσιέδες μου όλα αυτά περί ηλικίας και επαγγέλματος ουδεμία αξία έχουν όταν τρως την χλαπάτσα! Οφείλουμε μεταξύ μας να ενημερωνόμαστε γιατί δεν μας περισσεύουν τα φράγκα για σκόρπισμα.....
Ακόμη ένα ευχαριστώ στον Γκλάμουρα και την Έλενα!
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain89, TOMCRUISE
13 Σεπτεμβρίου, 2023
Να τα λέμε κ να τα γράφουμε κι ας μας λένε διάφορα...λες και υπάρχουν λεφτόδενδρα που έλεγε κ μια ψυχή....
ενώ μερικές νομίζουν ότι τους χρωστάμε κιόλας επειδή μας κάθονται ....όξω ρε !
review reaction 1 mysterious, hornyasfuck
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10