Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Call-Girls 56812
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατιατικο ραντεβού με την Ηλιάνα μετά από συνεννόηση με το γραφείο.Ηταν μια τυχαία επιλογή καθώς δεν είχα καθόλου χρόνο να σκεφτώ τι να διαλέξω οπότε είπα να ρίξω μια ζαριά.Ειναι οι μέρες που γίνεται χαμός στη πόλη καθώς έχει ανοίξει η ΔΕΘ και δυσκολεύτηκα πολύ να φτάσω στο προορισμό μου λόγω κίνησης.Ευτυχως άξιζε τον κόπο γιατί μόλις είδα την Ηλιάνα άρχισαν να σβήνουν το στρες και τα νεύρα που είχα.Ειναι ψηλή, ξανθιά,όμορφη,με μεγάλα πόδια και μικρό στήθος.Εμενα γενικά μου αρέσουν οι πιο μπαμπατσικες αλλά η κοπέλα είχε καλές αναλογίες και ήτανε τόσο όσο .Το πρόσωπο της δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά είναι αντικειμενικά όμορφη με λίγο άγρια χαρακτηριστικά.Το γαμησι πάντως ήτανε πολύ καλό με αρκετές διαφορετικές στάσεις και καλή συμμετοχή από πλευράς της.Μου έκανε ένα φοβερό deep throat πριν ξεκινήσουμε με πολλές επαναλήψεις και η πίπα της ήταν αξιόλογη παρόλο που έχει μικρό στόμα.Οταν την άπλωσα στα τέσσερα έδειξε να έχει καλές αντοχές και η κολοτρυπιδα της φαινόταν δουλεμενη.Φυσικα της ζήτησα και anal αλλά μου είπε ότι θα έπρεπε να είχα ενημερώσει από πριν.Την επόμενη φορά θα πάω πιο οργανωμένος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Johnny Red2, maposavouris και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2023
Νομιζω πως το "προκαλει λιποθυμιες στους αντρες με τα σεξυ εσωρουχα της η Δαναη Μπαρκα" μολις ξεπεραστηκε απο το "γαζελα η Iliana"
review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck, Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1