Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου άρεσε το φυσικό της λουκ, χωρίς την εντυπωσιακή λάμψη των φωτογραφιών απλά έχει ένα σώμα που θέλεις να το γαμήσεις ειδικά μετά τα πρώτα λεπτά της συζήτησης που πλάγια βγάζει όσο περισσότερη πουτανιά μπορεί.
Έκανε μερικές ερωτήσεις για τις προτιμήσεις μου και με δική της πρωτοβουλία άρχισε τα φιλιά στο στόμα, από τα πολύ δυνατά και με το στόμα το ίδιο δυνατή είναι και στο τσιμπούκι. Με την προσπάθεια της στο τσιμπούκι δεν μπορούσα να μην ανταποδώσω. Της έκανα περιποιημένο γλειφωμουνι με δαχτύλιασμα στο μουνί. Άρχισε να καυλώνει επικίνδυνα και μου έκανε ένα ξέφρενο cow μέχρι να με στραγγίξει.
Μετά το πλύσιμο ένα τσιμπούκι βαθύ και υγρό με έφερε πάλι σε ετοιμότητα. Ζήτησα το κλασικό στα τέσσερα από όπου με την όμορφη θέα και την συμμετοχή της εκστασιάστηκα μέχρι να χύσω ξανά. Το μουνί της έχει ωραία αίσθηση και στα στησίματα ξέρει τι κάνει. Δεν έμεινε χρόνος για κουβέντα στο τέλος, το τερμάτισα σχεδόν αλλά πέρασα πολύ καλά.
Ντύθηκα, έδωσα τα λεφτά και έφυγα αλλά με την σκέψη για ένα δεύτερο ραντεβού να είναι στο μυαλό μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, maradona7, Antonis_Greece4 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού