Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ilona, milf ξεκάθαρα 35+. Πολύ κοντά οι φωτό στη πραγματικότητα... πρόσωπο χωρίς λάμψη και πολύ συνηθισμένο, σώμα πιο γεμάτη δηλαδή νταρντάνα κοπέλα, 170 ύψος, επιδερμίδα μέτρια, καθαριότητα καλή, αγγλικά μέτρια αλλά συνενοήσε εύκολα.
Βυζί φυσικό και καυλωτικό για τα γούστα μου, κώλος όμορφος αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο με τις ρώγες της παραλίγο να μου βγάλουν το μάτι.

Ντουζάκι γρήγορο αν και άργησε 5 λεπτά. Τέρμα βαθειά γλωσσόφιλα και ασταμάτητα, φιλιά, δαγκώματα κλπ λες και είναι η κοπέλα σου. Δέχεται δάχτυλα και γενικά roleplay της αρέσει στην αρχή. Μουνάκι κλειστού τύπου και τριμμαρισμένο.
Μύριζε όμορφα σώμα και στόμα. Ελάχιστο σόσιαλ αρχή και αρκετό στη μέση μέχρι να πάρω πάλι μπροστά.

Grinding για αρκετή ώρα το σώμα της πάνω μου και γούσταρα τα εξτρά. Πλαστικό και κατευθείαν ιεραποστολικό να ξεσκιζόμαστε επί 30 λεπτά προσπαθώντας να μην χύσω από το 1ο λεπτό. Τα είδε όλα και τελείωσε.
Στα 4 γύρισμα να δω κώλο... ωραίος ήταν οκ. Τέλος ξαπλωτό να την ξετινάζω και να τα βλέπει όλα και τέλος.

Σόσιαλ αρκετό και μετά ξανά όπου με πίπα με τελείωσε πριν καν το καταλάβω. DT, δαγκώματα, γλείψιμο παντού, σάλια παντού, η γλώσσα της δεν σταματούσε οπότε δεν άντεξα για πολύ.

GFE με δόσεις PSE στο σεξ όπου γουστάρει να γαμιέται και όχι φλωριές και αγαπούλες τότε. Χάρντκορ ίσως αλλά δεν το βλέπω γιατί θέλει να προσέχει.
Γούσταρα αρκετά αλλά δεν μου έβγαλε κάποια σπίθα για περισσότερο. Καλά περάσα. Ενημέρωσα το γραφείο και ήταν αρκετά κατατοπιστικό.... θενκς!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, THV, Bartender 74 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού