Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπελα ειναι κανει οντος προγραμμα με κοφτες αλλα δεν την βρηκα τοσο απολυτη οσο περιγραφουν οι προηγουμενοι.
Μου αρεσε σαν εμφανιση αλλα δεν μπορω να την πω μοντελο, για τα γουστα μου επρεπε να ειχε πιο μεγαλα βυζια και λιγο πιο γεματο κορμι.
Το θετικο με τα κιλα της οτι μπορουσα να την γαμησω ανετα στον αερα και ηταν πολυ συνεργασιμη σε αυτο το σημειο.
Η καθαριοτητα της ηταν πολυ καλη και σε οτι αφορα τα γλειψιματα με αφησε να κανω οτι θελω στο κορμι της αλλα και με τα φιλια τα πηγαμε καλα.
Νομιζω οτι μαλλον θεωρει οτι ειναι λιγα τα λεφτα που παιρνει και οχι εντελως παραλογο αυτο γιατι σε αλλες ευρωπαικες χωρες πληρωνονται πολυ παραπανω για τα ιδια αλλα και παλι με το να ερχεται εδω μας δινει την ευκαιρια να περασουμε καλα μαζι της.
Απο τεχνικη το τσιμπουκι μου αρεσε πολυ, ο τροπος που μου εγλειψε το καυλι λες και εβγαζε μελι απο κουταλι με ερεθισε πολυ εγκεφαλικα.
Το γλειφομουνι της το εκανα πολυ περιποιημενο και εγλειψα και το λιγο υγρο που κατεβηκε με ευχαριστηση.
Στον πρωτο γυρο ηταν καλη η συμμετοχη χωρις ομως να μου κρυβει οτι κανει την δουλεια της απλα.
Στο δευτερο ηταν λιγο κουρασμενη αλλα πιο πειστικη στην προσπαθεια της.
Ευχαριστηθηκα εξισου και τους δυο για διαφορετικους λογους.
Ολη η κουβεντα εγινε στο τελος γιατι στην αρχη το μονο μπορουσα να σκεφτω ηταν το σεξ και ευτυχως που το καταλαβε δηλαδη.
Ηταν ευγενικη παρολο που ειχε ηδη παρει τα λεφτα της και ηταν ωρα να φυγω.
Δεν θα την ελεγα καλη για επαναληπτικη αλλα για μια φορα με καλυψε σχεδον απολυτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Bartender 74, THV και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού