Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, μόλις γύρισα από ραντεβού με Μαρίνα..Τελευταία στιγμη το αποφάσισα ήμουν demi demi γτ έχω κανονίσει κάτι με άλλο μωρό για άυριο αλλά οι καύλες δεν αφήνανε..Δεν έχω να χάσω τίποτα λέω, παίρνω τηλ αλλά δεν το σηκώνει λογικό λέω..Μετά από κάνα μισάωρο αναπάντητη, την παίρνω και κλείνουμε για μετά από δύο ώρες.. Πάω hotel και σκάει ακριβώς στην ώρα της με φορώντας μόνο ένα κορμάκι, πολύ ψηλή κοπέρα με βυζάρες ποδάρες και κωλάρααααα έπαθα τσότσο..Δεν είδα καν πρόσωπο, μετά όμως που το είδα δεν τρελάθηκα ,απλά οκ δεν ασχολείσαι καν, με τέτοια κορμάρα αλλού εστιάζεις σας @@ μας τ πρόσωπο..Οτι έχουν πει όλοι για τη πίπα της ισχύουν, εγώ είμαι και σχετικά μεγαλούτσικος αλλά τον καταβρόχθισε πανεύκολα..Εχει λαρυγγομετρητή λέει.. Τρομερή πίπα και αδιάκοπη κρατήθηκα αλλά με το που βάλαμε σκουφί και με καβάλησε καληνύχτα ούτε λεπτό δεν άντεξα.. Μπανάκι, λίγο μπλα μπλα και πάλι από την αρχή..Πίπα μεγάλης διάρκειας, γλυψίματα και χαιδέματα σε όλη την περιοχή τούρμπο πάλι, καπότα και πάει πάλι για καβάλημα αλλά την αλλάζω και την στήνω στα 4.. Βάραγα με όλη μου τη δύναμη, άρχισε κάτι ρώσσικα και είχα κατακαυλώσει, έριξα και κάτι χαστουκάκια στη κωλάρα της και τέλος πάλι στη καπότα, ούτε να τη βγάλω και να τα ρίξω πάνω της δε πρόλαβα..Συμπερασματικά εννοείται πως αξίζει το κορίτσι για τουλάχιστον 1 φορά, εγώ πέρασα super αξίζει και με το παραπάνω τα χρήματα της και είναι ότι πιο vfm νομίζω εκεί έξω.. Εβαλα ίσως στο εάν θα τη ξαναδώ γιατί γενικά δεν μου αρέσει να παίρνω τις ίδια κοπέλα 2η φορά και επίσης αρχίζω και αντιλαμβάνομαι πως πέρασα την ηλικία που μου άρεσαν οι μιλφάρες και πως αρχίζω να προτιμώ τις πιο μικρούλες..Αλλά τονίζω πως η κοπέλα είναι λύρα 100 και όποιος τη δοκιμάσει σίγουρα θα περάσει καλά.. Αυτά από μένα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.131
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, GTOwizard και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2023
συμφωνω απολυτα...

αφου την πετυχες κιολας εισαι τυχερος.
06 Σεπτεμβρίου, 2023
Μαρίνα φίλε μου , εγγύηση το κορίτσι με σούπερ υπηρεσίες .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2