Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ίδιες με τις φωτό εκτός λάμψης, σώμα κλπ... βάλτε +3-5 χρόνια. Έχει όμορφη ενέργεια και ένα ιδιαίτερο χαχανητό που κάποια στιγμή φαίνεται λίγο φτιαχτό.
Πολλά γλωσσόφιλα, βαθειά και ασταμάτητα και μου άρεσε. GFE φουλ και τίποτα άλλο. Όμορφο σώμα, από επιδερμίδα τίποτα ιδιαίτερο, πρόσωπο γλυκύτατο.
Ρούχα λες και πάει βόλτα μεσημεριάτικα, τίποτα το καυλωτικό ή ιδιαίτερο... πολλοί θα γουστάρουν αυτό το στυλάκι της " η καλύτερη φίλη της κόρης μου" που έχει.
Σώμα καλοδιατηρημένο και φιτ. Μουνάκι ανοικτού τύπου, μύριζε όμορφα γενικά και σούπερ καθαριότητα. Τα μαλλιά της έχουν εξτένσιον οπότε τράβηγμα απαγορεύτηκε.

Πίπα της καλή με προσπάθεια για ντιπ που δεν τα κατάφερνε. Έκανε αρκετά περίεργα με τη γλώσσα της κλπ, αλλά δεν το έβαζε τελείως στο στόμα να ρουφήξει σαν σκούπα... οπότε έχανε έτσι.
Γλειφομούνι δέχτηκε και τελείωσε όπου από εκεί και μετά τα φιλιά ήταν ελάχιστα δυστυχώς.

Ιεραποστολικό όπου τα είδε όλα, φωνούλες και γκριμάτσες. Στα 4 δυσκολεύτηκε αλλά ξέρει να στήνεται και όταν πονούσε αλλάζαμε τη κλίση της εισόδου αλλά όχι στάση.... καλό.
Ξαπλωτό όπου την έγραψα κανονικά, γάντζωσε σεντόνια με νύχια και με δόντια και τέλος στο όμορφο κωλαράκι της.

Κουλ τύπισσα αλλά τίποτα το συνταρακτικό, άρχισε να ντύνεται γιατί νόμιζε δεν πάμε για άλλο γύρο και αυτό ήταν αρκετά μείον.
Βαριόμουν για συνέχεια καθώς δεν ήταν τίποτα το συναρπαστικό.
Σφαλιάρα στο κώλο και έξω από το δωμάτιο.

Καλή συνενόηση με γραφείο αν και μου πρότειναν άλλη... μπορεί να έκανα και λάθος. ΤΥΝ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, info@123, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού