Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με το γραφείο όλα καλά , έστειλε και το κορίτσι νωρίτερα αφού με είχαν ειδοποιήσει.
Βγάλτε την επεξεργασία και θα δείτε μία κοπέλα πολύ κοντά στις φωτό.. Ελαφριά βαμμένη , καλοκαιρινό τιγρέ φόρεμα κοντό πάνω σε τακούνια. Αρκετά όμορφη παρουσία. Ψιλοκουβέντα με επιφανειακά φιλιά και ζήτησε να περάσει για φρεσκάρισμα. Επιστροφή με εσώρουχα, κορμάκι καλό φυσικό χωρίς μπογιές. Το στήθος της ίσως η μόνη παραφωνία αλλά πλούσιο και χορταστικό.
Τα φιλιά της βελτιώθηκαν αγγίξαμε και γλώσσα όμως δεν τις μπερδέψαμε. Από πίπα καλή και αυτή , ξεσκούφωτη, λίγο χειρομαλακία, μπαλάκια μόνο έπιασε με χεράκι. Το μουνάκι της κλειστού τύπου, δεκτικό στην γλώσσα αλλά και σε ένα δάκτυλο. Περί σεξ έβαλε τζελάκι , καλή αίσθηση είχε το μουνάκι της, καβάλα το μωρό , ιεραποστολικά , στα 4 και πάλι ιεραποστολικά.
Αγγλικά μια χαρά , σεξ αγαπησιάρικο , δεν έχει μα και μου,ακολουθεί άνετα, για ζοριλίκια δεν ξέρω , συνειδητοποιημένη, χρήματα στο τέλος αλλά έλειπε η σπιρτάδα, ένταση , πάθος. Πιστεύω ότι έχει να δώσει , τώρα γιατί δεν το πήρα , δεν το ξέρω. είτε βάζει κόφτη, είτε δεν της βγήκε κοκ.
Γενικά όμορφη παρουσία , περιποιημένη, sex gfe, με θετικές εντυπώσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
328
Likes:
26.079
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebirthed Sapiens Sapiens, Milfomaniac, eridon1877 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού