Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
οπως λεει και ο τιτλος ελπιζω να εκλεισε αυτος ο κυκλος για μενα γιατι μεγαλωσα και πρεπει καποτε να κοψω τις μαλακιες καθε ειδους και δυστυχως εχω κανει πολλες.
προσπαθουσα πολυ καιρο να κανονισω ενα καλο duo και ετσι να ειναι η τελευταια μου εμπειρια στο χωρο. ειχα κανει αλλη μια φορα duo αλλα αυτη τη φορα ηθελα και lesbian show για πιο φαντεζι. στο ζουμι τωρα...η molly ομορφη κοπελα με υπεροχο βλεμμμα-χαμογελο, ψηλο, αδυνατο μοντελε σωμα. πολυ προσχαρη και ανοχτηκε στην πορεια με παθιασμενα φιλια οπως και ηθελα. η παρεξηγημενη?? olivia επεμενε οτι δεν ειναι ξινη απλα αυτο ειναι το υφος της. τα βρηκαμε και με αυτη στην πορεια και μου πηρε 2 πολυ ωραιες και αποτελεσματικες πιπες! με τελειο κωλο και αδυνατο μοντελε σωμα λιγοτερο εντυπωσιακη απ τη μολυ αν και εχει ωραιο χρωμα ματιων. δυστυχως η φαντασιωση μου δεν πηγε οπως λαχταρουσα (ελπιζω να μην αποδειχτει λογος για επανηψη) αφου η μονη διαδραση των κοριτσιων ηταν να πιπιλισουν εναλλαξ τις ρωγες τους και κατι αστεια φιλακια στο μαγουλο. εχω σημαντικο μεριδιο ευθυνης για το (αποτυχημενο, σε γενικες γραμμες) ραντεβου αν και εφυγα χαρουμενος και ξαλαφρωμενος (και στην τσεπη).
1 στο ζεσταμα μου τον αρπαξε η ολιβια τοσο ωραια που μαζι με τα φιλακια της μολυ δεν κρατηθηκα πανω απο 2-3 λεπτα και αν και πηγα να το σωσω μου φυγανε. (οχι στο στομα της δυστυχως)
2 και ακομα χειροτερα οταν επανηλθα για δευτερο γυρο, ενω αρχικα σηκωθηκε ο μουργος κανονικα, λυγισε μετα απο λιγο, λογω αγχους και κυριως λογω εξαντλησης-αυπνιας σερι ημερων. λογικα η κουραση με επηρεασε και στην προωρη εξπερματιση, την οποια δεν συνηθιζω.
επρεπε να παω καλυτερα προετοιμασμενος γι αυτη την σπανια εμπειρια αλλα διαφορες συνθηκες και ξεροκεφαλια δε μου το επετρεψαν.
3 για την ελαχιστη παρηγορια, μου τον αρπαξε η ολιβια για αλλη μια φορα( πιο διστακτικη αν και εδινε ικανοποιητικα φιλια) και με το ρουφηγμα της μολυ τα αμολυσα για μια ακομα φορα στο παρα ενα.
το τραγικο της υποθεσης ειναι οτι ειχα 2 μουναρες διπλα μου και δεν τον εχωσα ποτε και πουθενα. προλαβα να χαιδεψω μονο λιγο με τα δαχτυλα.
υ.γ. καλη συνεχεια κυριοι και λοιποι. λογικα θα συνεχισω να παρακολουθω διακριτικα και οποτε στις καρτελες καποιο κοριτσι που εχω συναντησει θα πεταω μια κριτικη-σχολιο αν εχω χρονο και δε βαριεμαι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
360€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
3.229
Πόντοι:
2.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, mysterious και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2023
Τουλαχιστον εχεις το γνωθι σαυτον
review reaction 1 bigmountain89, hornyasfuck, KOURSAROS10 και 1 ακόμα μέλος
29 Αυγούστου, 2023
Τζογο , αλκοολ, ναρκωτικα και πουτανες δυσκολα κοβεις αδερφε!
Εδω θα ειμαστε και θα δουμε
review reaction 1 bigmountain89, gnnakos, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
30 Αυγούστου, 2023
Είσαι ωραίος και ειλικρινείς . Το θέμα δεν είναι πάντα να τον χώσεις αλλά να ζήσεις την φαντασία σου !
review reaction 1 hornyasfuck
30 Αυγούστου, 2023
#sinman ευτυχως το αλκοολ το ειχα παντα για διασκεδαση και μονο.
τα ναρκωτικα... ουτε καν τσιγαρο ποτε μου.
αλλα ο τζογος μου τρωει τα καλυτερα μου χρονια μεχρι και σημερα.
οι κυριες δε μπορω να πω οτι με κατεστρεψαν ακριβως αλλα ειναι ενα πανακριβο χομπι και μεγαλη παγιδα για την φυσιολογικη ζωη.
συστηθηκα σχετικα μεγαλος με το ολο στορι αλλα κολλησα και εδωσα πολλες χιλιαδες ευρω στην πορεια
review reaction 4 review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck
30 Αυγούστου, 2023
#koursaros66 οσο να πεις σου μενει μια πικριλα με τετοια πλασματα διπλα σου να μην παρεις μια γευση. επισης μου την εσπασε γιατι πηρα αυτες τις επιλογες για λεσβιαν. να τικαρω και αυτο το κουτακι πριν σοβαρευτω αλλιως υπηρχαν πιο καλες επιλογες απο κοριτσια ακομα πιο κοντα στα γουστα μου.
review reaction 1 hornyasfuck
30 Αυγούστου, 2023
#srek ειναι πραγματι σημαντικη η αυτογνωσια αλλα δε φτανει, ειναι απλα το πρωτο βημα που απο μονο του δεν σε παει πουθενα αν δεν παρεις μετρα.
review reaction 1 srek7, hornyasfuck
30 Αυγούστου, 2023
@KOURSAROS10. Σωστα. Ακου ενα μέτρο τώρα. Ποτέ μα ποτέ δεν κανουμε τριο με κοπέλες που βλέπουμε για πρωτη φορά. Τρίο μόνο όταν γνωρίζουμε καλα τις κοπέλες και εχουμε χημεια καλή. Ιδανικα οι κοπέλες θα είναι γνωστες μεταξυ τους και θα εχουν χημεια.
review reaction 1 BisexualWannabe, HoneyVoskos, Gigifiogkos και 1 ακόμα μέλος
30 Αυγούστου, 2023
δηλαδη εσκασες 360... για δυο 3λεπτα ημιχρονια ξεροπιπας με λιγα λογια. Εμμμμ
ουτε ο γεροξουρας δεν εκανε τετοια βι/εφ/εμ χαηλικια ρε μαστορα Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 KOURSAROS10, hornyasfuck
31 Αυγούστου, 2023
#srek7 καλα τα λες αλλα ευελπιστω να εκλεισε αυτος ο κυκλος για μενα οριστικα. χρησιμη η τοποθετηση σου παντως για τους συναγωνιστες
review reaction 1 srek7, hornyasfuck
31 Αυγούστου, 2023
#papaphilips οχι οτι παιζει μεγαλο ρολο αφου αποτυχια ηταν σιγουρα αλλα η δευτερη ειχε κανονικη διαρκεια και απολαμβανα παθιαρα μολυ παραλληλα
review reaction 1 papaphilips, hornyasfuck
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10