Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πολύ τουπέ......σκάει μύτη ....της μιλώ ισπανικά (για να σπασει ο πάγος)....μου κάνει μορφασμό και συνεχίζει αγγλικά (τι μήπως νομίσατε ότι είναι από καμιά φτωχοχώρα.....!!!!)......μετά μου λέει.....θα κάνω μπάνιο αλλά θέλω να κάνεις και εσύ.....!!.....πρώτη φορά μου το λένε αυτό......Μετά πριν την βάλω κάτω......τις μιλάω περί ανέμων και υδάτων (χώρα της, φίλους, εργασία) και μετα απο λίγο καταλαβαίνω ότι με ειρωνεύεται....(μου πετάει και ένα.....πως θέλεις να με πάρεις....για να μην ξενερώσεις και γράψεις τίποτα στο σάιτ!!!!)......μετά αρχίζει την περιγραφή του σεξ όπως κατά την γνώμη της πρέπει να γίνει!!!!! μετά αφού με πιπωνει και με κάνει σκληρό......αρχίζει μου τραβάει πόδια.....χέρια (πως πρέπει να στέκομαι κτλπ).....ξενερωμενος αλλά σκληρός την αρχίζω σε διάφορες στάσεις (έτσι για να την παιδεύω).......στο τέλος μου λέει που θες να τελειώσεις......της απαντάω....δεν θα τελειώσω...... σηκώνεται μπαίνει για μπάνιο....μου λέει κάτι μαλακίες για ζώδια κτλπ ...... και ντύνεται.....της λέω θα καθησεις καιρό Ελλάδα....μου λέει όχι...δεν θα σε παιδεψω άλλο μεθαύριο φεύγω.... relax...... παίρνει τα χρήματα και φεύγει......Δεν κατάλαβε το ζώον ότι την πλήρωσα έτσι για να με πιπωνει.....δεν με ένοιαζε που δεν τελείωσα......το παίζει και ταναπου τρομάρα της......... Τεσπά....πάει και αυτή...... ψυχολογικά από τα 22 χρόνια της..... κρίμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.255
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Milfomaniac, stylos79 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού