Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Call-Girls 9116
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έριξα τη ζαριά μου και πήγα για την δεσποινίς Μαρίνα χωρίς προτροπή από γραφείο και χωρίς να έχει κρητικές . Η τύχη μου χαμογελασε σαν να έφερα εξάρες και το βράδυ μου έκλεισε αναμφίβολα εξαιρετικά

Ο οδηγός την έφερε στη πόρτα μου ακριβώς στην ώρα της .
Απο εμφάνιση είναι ένα απλό κορίτσι της διπλανής πόρτας με μεγάλα βυζιά . Δεν είχα ζητήσει να φορέσει και κάτι ιδιαίτερο οπότε μου ήρθε με απλά καθημερινά ρούχα.

Αφού της πρόσφερα το wellcome drink της , αρχίσαμε το τσατ για τη γνωριμία . Φάνηκε ευχάριστο άτομο , καινούρια στον χώρο βέβαια . Αυτό όμως δεν την καθιστά καθόλου κακή στη δουλειά της.

Σε δεύτερη φάση περάσαμε στο δωμάτιο όπου την περιποιήθηκα πρώτος εγώ. Από τις κραυγές ηδονής της φάνηκε πως το βράδυ θα έχει σοβαρό μέλλον . Έπειτα πήρε εκείνη τα ηνία. Πίπα βαθιά και έμπειρη . Το ευχαριστήθηκα παραπάνω από όσο φαντάζομουν .

Στο σεξ περάσαμε από πολλές στάσεις. Ξεκινώντας από ντογκι που ,οπως είπε, είναι η αγαπημένη της. Καθόλη τη διάρκεια δεν μου έβγαλε καθόλου το κακό κορίτσι. Ήθελε τρυφεράδες η κυρία . Καθαρό gfe όπως λεω και στον τίτλο .

Ο πρώτος και μοναδικός γύρος κράτησε πολλή ώρα . Έπειτα ντουζακι και λίγο ακόμα κουβεντολόι αφού μας είχε πάρει ο χρόνος. Υπήρξε αρκετή χημεία και όπως φάνηκε το ευχαριστηθηκαμε και οι δύο το ίδιο .

Από τι καλύτερες συμμετοχές στο σεξ που έχω συναντήσει . Αν μπορούσα θα έβαζα πάνω από 10. Όσον αφορά την εμφάνιση, είναι μια πολύ απλή γυναίκα, καθημερινή ξαναλέω . Σε καμία περίπτωση σούπερ μοντελ.

Αν μπορούσα να προσθέσω κάτι αρνητικό στην όλη συνάντηση είναι τα αγγλικά της που καμιά φορά χρειάστηκε και παντομίμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 26, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
482
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Antonis_Greece4, elpotero και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού