Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Call-Girls 130655
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας παιδιά,

Ημερομηνία ενδεικτική,

Συνεννόηση με το γραφείο μια χαρά, κλείνω συνάντηση στον χώρο μου.
Έρχεται η DIA 15 λεπτά νωρίτερα, την βλέπω και λέω εδώ είμαστε.

Η κοπέλα όμορφη όπως στις φωτογραφίες που βλέπετε, σώμα καλό αλλά δεν την λες και τούμπανο ξανά ότι βλέπετε στις φωτογραφίες.
Μπαίνει μέσα με νάζι, δίνει 1-2 φιλιά με γλώσσα για να ξεγελάσει ότι θα πάει καλά, βλέπει τα λεφτά και λέει "α για μένα;", τα μετράει (190 ήταν και της είπα για να τελειώσω και πρόσωπο) τα παίρνει τα βάζει στην τσάντα της και από εκεί και πέρα τελειώνουν τα θετικά.

Φιλί με γλώσσα δεν ξαναείδα για την υπόλοιπη ώρα, το επιδίωξα και ούτε που άνοιγε τα χείλη της, μετά απο 3-4 φιλιά χωρίς γλώσσα πετάει και το θεικό "too many kisses, I can't anymore", το παραβλέπω για να μην νευριάσω - οπότε μετά το 10λεπτο τέλος τα φιλιά!
Πίπα μονότονη, με μία φορά πέρασμα απο τις μπάλες για 2 δευτερόλεπτα, λέω αντε ας πάμε στο σεξ να δούμε.
Σεξ, σε 4ς στάσεις, αντέχει, την πήγα λίγο πρέσσα χώρις μα και μου, αλλά αν πήγαινε το πρόσωπό μου κοντά στο δικό της με την μία να γυρνάει από την άλλη. Να σημειώσω ότι είμαι 30 και θα λεγα εμφανίσιμος και καθαρός, οπότε δεν περίμενα τέτοια πράγματα!
Πάω να τελειώσω στο πρόσωπο ... μου πετάει ένα "στόμα μόνο!". Λέω οκ, το καταπίνω και αυτό χωρίς να μιλήσω!

Κάνουμε μπάνιο (όχι μαζί), και ακολουθεί 2ος γύρος μία από τα ίδια.

Ναι οκ, όμορφη το παμε, υπάρχουν πολλές όμορφες! Αλλά 170 για υπηρεσίες λες και πάω σε στούντιο και ενώ έχει στις υπηρεσίες της τελείωμα στο πρόσωπο να το γυρνάει σε τελείωμα στο στόμα επειδή πήρε τα λεφτά από την αρχή ... το θεωρώ απαράδεκτο!

Πιστέυω όλες αυτές οι θετικές κριτικές πρέπει να ήταν είτε επειδή κάποιοι απλά μαγέυτηκαν από την εμφάνιση, ή μπορεί να ήταν έτσι με μένα επειδή σε 2 μέρες έφευγε και δεν την ένοιαζε.

Όποιος θέλει ομορφία χωρίς υπηρεσίες ας πάει, αν έχετε απαιτήσεις κοιτάξτε αλλού!

Αυτά για να γαμάμε καλά όταν πληρώνουμε γιατί δεν μας τα χαρίζουν κιολας.

Ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 26, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
270
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, xagnostos2006, maradona7 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2023
Ευχαριστούμε συναγωνιστή, καλό είναι να είμαστε όσο το δυνατόν πιο αντικειμενικοί στις κριτικές και να μη μαγευόμαστε τόσο εύκολα από το περιτύλιγμα, βούτυρο στο ψωμί τους... 170 ευρά χρεώνει για μία ώρα (ενώ υπάρχουν decent επιλογές ακόμα και στα 140), θα προσφέρει και τις ανάλογες υπηρεσίες. Επίσης, αν κατάλαβα καλά από το "σε 2 μέρες έφευγε", η κοπέλα την έκανε ήδη για άλλες πολιτείες;
review reaction 1 hornyasfuck
29 Αυγούστου, 2023
Too many kisses... Χα χα.. Με διελυσες φιλε... Χαρας στην υπομονη σου..... Δεν την σουταρες με την φραση too much kota... Βρε ουστ!!
review reaction 1 hornyasfuck
30 Αυγούστου, 2023
Paparotti - Απ' ότι βλέπουμε στο website, ναι έφυγε!

Aragorn135 - Δεν υπήρχε λόγος να της κάνω την χάρη να την διώξω, εφόσον θα τα πλήρωνα ούτως η άλλος είπα να την γαμήσω και 2η φορά.

Ξέχασα να πώ όμως πως έφυγε και στο 45λεπτο - οπότε μου φαγε και 15 λεπτά - ας καθόταν να μιλήσει ... να μιλήσει? όπως μπορούσε να μιλήσει με τα ελάχιστα αγγλικά που ξέρει.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3